Really Simple SSL Pro - en to sr_RS translation catalogue (991 entries)

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
sr_RS:  Имајте на уму да увек можете да сачувате и завршите чаробњак касније, користите нашу %sдокументацију%s за додатне информације или поднесите %sтикет за подршку%s ако вам је потребна наша помоћ.

en: %s day
sr_RS: %s дан

en: %s hour
sr_RS: %s сат

en: %s hours
sr_RS: %s сати

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
sr_RS: %s је синглетон класа и не можете креирати другу инстанцу.

en: %s minutes
sr_RS: %s минуте

en: %s vulnerability has been detected. | %s vulnerabilities have been detected.
sr_RS[0]: %s откривена је рањивост.
sr_RS[1]: %s откривене су рањивости.
sr_RS[2]: %s откривене су рањивости.

en: %s, Force Update: End Process
sr_RS: %s, Принудно ажурирање: Заврши процес

en: %s, Force Update: Failed
sr_RS: %s, принудно ажурирање: није успело

en: %s, Force Update: Scheduled.
sr_RS: %s, принудно ажурирање: заказано.

en: %s, Force Update: Successful
sr_RS: %s, Присилно ажурирање: успешно

en: %s, Quarantine: Scheduled
sr_RS: %s, Карантин: заказан

en: %s, Quarantine: Successful
sr_RS: %s, Карантин: успешан

en: %s/%s activations available.
sr_RS: %s/%s доступне активације.

en: %s: %s vulnerability found | %s: %s vulnerabilities found
sr_RS[0]: %s: %s пронађена рањивост
sr_RS[1]: %s: %s пронађене рањивости
sr_RS[2]: %s: %s пронађене рањивости

en: %sActivate%s your license.
sr_RS: %sАктивирајте%s вашу лиценцу.

en: %sRead more%s.
sr_RS: %sПрочитајте више%s.

[ctx: 'date' at 'time']
en: %s at %s
sr_RS: %s код %s

en: (recommended)
sr_RS: (препоручено)

en: (unknown)
sr_RS: (непознато)

en: .htaccess does not exist
sr_RS: .htaccess не постоји

en: .htaccess in uploads not writable
sr_RS: .htaccess у отпремањима није уписив

en: .htaccess not writable
sr_RS: .htaccess није уписив

en: .htaccess redirect.
sr_RS: .htaccess преусмеравање

en: 1 year
sr_RS: 1 година

en: 2 years
sr_RS: 2 године

en: 301 .htaccess redirect
sr_RS: 301 .htaccess преусмеравање

en: 301 .htaccess redirect (read instructions first)
sr_RS: 301 .хтаццесс преусмеравање (прво прочитајте упутства)

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање путем .htaccess није омогућено.

en: 301 PHP redirect
sr_RS: 301 PHP преусмеравање

en: 301 SSL redirect enabled
sr_RS: Омогућено 301 SSL преусмеравање

en: 301 redirect to https set.
sr_RS: 301 преусмеравање на https.

en: 48 hours
sr_RS: 48 сати

en: 6 months
sr_RS: 6 месеци

en: 8 hours (recommended)
sr_RS: 8 сати (препоручено)

en: A %s vulnerability is found in %s.
sr_RS: Пронађена је %s рањивост у %s.

en: A correctly configured Content Security Policy can protect your visitors from the most common web attacks. It all starts with denying and upgrading insecure requests on your website.
sr_RS: Правилно конфигурисана политика безбедности садржаја може заштитити ваше посетиоце од најчешћих веб напада. Све почиње одбијањем и надоградњом несигурних захтева на вашој веб локацији.

en: A debug.log is publicly accessibile and has a standard location. This will change the location to a randomly named folder in /wp-content/
sr_RS: Дебуг.лог је јавно доступан и има стандардну локацију. Ово ће променити локацију у насумично названу фасциклу у /wp-content/

en: A definition of a site url or home url was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
sr_RS: Дефиниција URL-а странице или URL-а кућне адресе откривена је у вашем  wp-config.php, али у датотеку није могуће писати.

en: A firewall rule was enabled, but /the wp-content/ folder is not writable.
sr_RS: Омогућено је правило заштитног зида, али у фасциклу /the wp-content/ није могуће писати.

en: A firewall rule was enabled, but the firewall does not seem to get loaded correctly.
sr_RS: Омогућено је правило заштитног зида, али изгледа да се заштитни зид не учитава исправно.

en: A firewall rule was enabled, but the wp-config.php is not writable.
sr_RS: Омогућено је правило заштитног зида, али у wp-config.php није могуће писати.

en: A lightweight plugin with heavyweight security features, focusing on performance and usability.
sr_RS: Лагани додатак са тешким безбедносним функцијама, фокусирајући се на перформансе и употребљивост.

en: A networkwide SSL activation process has been started, but has not been completed. Please go to the SSL settings page to complete the process.
sr_RS: Процес активације SSL-а широм мреже је започет, али није завршен. Идите на страницу са подешавањима SSL-а да бисте довршили процес.

en: A quarantine for %s has been successful on %s.
sr_RS: Карантин за %s је успео на %s.

en: A quarantine for %s scheduled on %s.
sr_RS: Карантин за %s је заказан на %s.

en: A redirect to http was detected. This might result in redirect loops.
sr_RS: Откривено је преусмеравање на http. Ово можда резултује преусмеравањем петљи.

en: A required database table is missing. Please check if you have permissions to add this database table.
sr_RS: Недостаје обавезна табела базе података. Проверите да ли имате дозволе да додате ову табелу базе података.

en: A user account with administrator privileges was created outside the WordPress dashboard.
sr_RS: Кориснички налог са администраторским привилегијама је креиран изван контролне табле WordPress-а.

en: A verification code has been sent to the email address associated with your account.
sr_RS: Верификациони код је послат на адресу е-поште која је повезана са вашим налогом.

en: API login for user disabled.
sr_RS: АПИ пријава за корисника је онемогућена.

en: Able to create destination folder
sr_RS: Могућност креирања одредишне фасцикле

en: About Cross Origin Policies
sr_RS: О смерницама унакрсног порекла

en: About HTTP Strict Transport Security
sr_RS: О HTTP строгој сигурности транспорта

en: About Hardening
sr_RS: О ојачавању

en: About Limit Login Attempts
sr_RS: О ограничењу покушаја пријаве

en: About Login Protection
sr_RS: О заштити од пријављивања

en: About Recommended Security Headers
sr_RS: О препорученим сигурносним заглављима

en: About Vulnerabilities
sr_RS: О Рањивостима

en: About XML-RPC
sr_RS: О XML-RPC

en: About notifications
sr_RS: О обавештењима

en: About the Content Security Policy
sr_RS: О политици безбедности садржаја

en: About the Mixed Content Scan
sr_RS: О скенирању мешовитог садржаја

en: About the Permission Policy
sr_RS: О политици дозвола

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
sr_RS: Према нашим информацијама, ваш хостинг добављач не дозвољава било какву инсталацију ССЛ-а, осим сопственог плаћеног сертификата. За алтернативног хостинг добављача са SSL-ом, погледајте овај %sчланак%s.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
sr_RS: Према нашим информацијама, ваш хостинг добављач подразумевано испоручује вашем налогу SSL сертификат. Молимо контактирајте своју %sхостинг подршку%s ако то није случај.

en: Account Locked
sr_RS: Налог закључан

en: Action
sr_RS: Акција

en: Activate
sr_RS: Активирати

en: Activate SSL
sr_RS: Активирајте SSL

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
sr_RS: Укључите SSL по страници или поставите wildcard сертификат да поправите ово.

en: Activate networkwide to fix this.
sr_RS: Активирајте широм мреже како би поправили ово.

en: Activate your license for automatic updates.
sr_RS: Активирајте лиценцу за аутоматска ажурирања.

en: Activating plugin...
sr_RS: Активирање додатка...

en: Active
sr_RS: Активан

en: Add additional domains which can embed your website, if needed. Comma seperated.
sr_RS: Додајте додатне домене који могу да уграде вашу веб страницу, ако је потребно. Одвојене зарезом.

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
sr_RS: Додајте следеће линије кода у свој wp-config.php.

en: Add your email address below.
sr_RS: Додајте своју имејл адресу испод.

en: Advanced
sr_RS: Напредно

en: Advanced Hardening
sr_RS: Напредно ојачавање

en: Advanced Hardening Features
sr_RS: Напредне карактеристике очвршћавања

en: Advanced Security Headers
sr_RS: Напредна безбедносна заглавља

en: Advanced hardening features complement the basic hardening functions by protecting your site against advanced threats and attacks.
sr_RS: Напредне функције учвршћивања допуњују основне функције учвршћивања штитећи вашу веб локацију од напредних претњи и напада.

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
sr_RS: Након завршетка инсталације, можете наставити на следећи корак да бисте довршили конфигурацију.

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
sr_RS: Након завршетка инсталације, можете дозволити да Really Simple SSL аутоматски конфигурише вашу веб локацију за SSL коришћењем дугмета „Активирај SSL“.

en: After enabling this feature, you can submit your site to %shstspreload.org%s
sr_RS: Након што омогућите ову функцију, можете да пошаљете своју веб локацију на %shstspreload.org%s

en: After this number of failed login attempts the user and IP address will be temporarily blocked.
sr_RS: Након овог броја неуспешних покушаја пријаве, корисник и IP адреса ће бити привремено блокирани.

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
sr_RS: Провера алиас домена није релевантна за поддомен

en: All
sr_RS: Све

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: Allow only necessary third party resources to be loaded on your website, thus preventing common attacks. Use our unique learning mode to automatically configure your Content Security Policy.
sr_RS: Дозволите да се на вашу веб локацију учитају само неопходни ресурси трећих страна, чиме се спречавају уобичајени напади. Користите наш јединствени режим учења да аутоматски конфигуришете своју политику безбедности садржаја.

en: Allow your domain to be embedded
sr_RS: Дозвлите да ваш домен буде уграђен

en: Allowed
sr_RS: Дозвољено

en: Allows you to enter a custom login URL.
sr_RS: Омогућава вам да унесете прилагођени УРЛ за пријаву.

en: An SSL certificate has been detected
sr_RS: Откривен је SSL сертификат

en: An SSL certificate was detected on your site.
sr_RS: SSL сертификат је откривен на вашем сајту.

en: An automatic update for %s failed on %s.
sr_RS: Аутоматско ажурирање за %s није успело на %s.

en: An automatic update for %s has been scheduled due to the discovery of a vulnerability on %s
sr_RS: Аутоматско ажурирање за %s је заказано због откривања рањивости на %s

en: An automatic update for %s has been successful on %s.
sr_RS: Аутоматско ажурирање за %s је успешно на %s.

en: An error occurred, please try again.
sr_RS: Дошло је до грешке. Молимо, покушајте поново.

en: An error occurred:
sr_RS: Појавила се грешка:

en: An option that requires the .htaccess file in the uploads directory is enabled, but the file is not writable.
sr_RS: Опција која захтева .htaccess датотеку у директоријуму за отпремање је омогућена, али у датотеку није могуће писати.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file does not exist.
sr_RS: Опција која захтева датотеку .htaccess је омогућена, али датотека не постоји.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file is not writable.
sr_RS: Опција која захтева датотеку .htaccess је омогућена, али у датотеку није могуће писати.

en: Anyone can register an account on your site. Consider disabling this option in the WordPress general settings.
sr_RS: Свако може да региструје налог на вашој страници. Размислите о онемогућавању ове опције у општим подешавањима WordPress-а.

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behavior.
sr_RS: Пошто Really Simple SSL управља свим функцијама које овај додатак пружа, препоручујемо да онемогућите овај додатак да бисте спречили неочекивано понашање.

en: As a security precaution, the username ‘admin’ has been changed on %s. From now on, you can login with '%s' or an email address.
sr_RS: Из безбедносних разлога, корисничко име „админ“ је промењено на %s. Од сада се можете пријавити са ‘%s.’ или е-маил адресом.

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
sr_RS: Пошто ће ваша поруџбина бити регенерисана, мораћете да ажурирате своје DNS текстуалне записе.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
sr_RS: Покушај инсталирања сертификата помоћу AutoSSL-а...

en: Attempting to install certificate...
sr_RS: Покушај инсталирања сертификата...

en: Attempting to set DNS txt record...
sr_RS: Покушај постављања DNS txt записа...

en: Authentication
sr_RS: Аутентикација

en: Authentication codes will be sent to %s.
sr_RS: Кодови за потврду идентитета ће бити послати %s.

en: Authorization not completed yet.
sr_RS: Ауторизација још није завршена.

en: Automated Measures
sr_RS: Аутоматизоване мере

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
sr_RS: Аутоматско откривање сертификата није могуће на вашем серверу.

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
sr_RS: Аутоматско обнављање вашег сертификата није било могуће. SSL сертификат треба ручно %sобновити%s.

en: Based on your settings, Really Simple SSL will take appropriate action, or you will need to solve it manually.
sr_RS: На основу ваших подешавања, Really Simple SSL ће предузети одговарајуће мере или ћете морати да то решите ручно.

en: Basic
sr_RS: Основно

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
sr_RS: Основна SSL конфигурација је завршена! Побољшајте свој резултат са %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Because of your settings in Really Simple SSL, this user has been set to subscriber until you change the role manually.
sr_RS: Због ваших подешавања у Really Simple SSL-у, овај корисник је постављен на претплатника док не промените улогу ручно.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
sr_RS: Зато што променљива $_SERVER["HTTPS"] није постављена, ваш сајт ће можда упасти у петљу за преусмеравање.

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next steps will be done in no time.
sr_RS: Испод ћете пронаћи упутства за различита окружења и конфигурације хостинга. Ако започнете процес са потребним упутствима и акредитивима, следећи кораци ће бити обављени за кратко време.

en: Below you will find your login code for %1$s. It's valid for 15 minutes. %2$s
sr_RS: Испод ћете пронаћи свој код за пријаву за %1$s. Важи 15 минута. %2$s

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
sr_RS: Црни петак распродаја! Добијте 40% попуста на  Really Simple SSL Pro

en: Block admin creation was disabled, because the registration of admin users has failed.
sr_RS: Креирање администратора блока је онемогућено, јер регистрација администраторских корисника није успела.

en: Block the username 'admin'
sr_RS: Блокирајте корисничко име ‘админ’

en: Block user registrations when login and display name are the same
sr_RS: Блокирајте регистрације корисника када су име за пријављивање и име за приказ исти

en: Blocked
sr_RS: Блокирано

en: Blocked IP addresses will be automatically unblocked after the above-configured interval. In the table below you can instantly unblock IP addresses.
sr_RS: Блокиране IP адресе ће се аутоматски деблокирати након претходно конфигурисаног интервала. У табели испод можете одмах деблокирати IP адресе.

en: Blocked URL: %s
sr_RS: Блокирана URL адреса: %s

en: Blocked usernames will be automatically unblocked after the above-configured interval. In the table below you can instantly unblock usernames.
sr_RS: Блокирана корисничка имена ће се аутоматски деблокирати након претходно конфигурисаног интервала. У табели испод можете одмах деблокирати корисничка имена.

en: Browser features are plentiful, but most are not needed on your website.
sr_RS: Функције претраживача су бројне, али већина није потребна на вашој веб страници.

en: Bundle not available yet...
sr_RS: Пакет још није доступан...

en: By default, WordPress shows if a username or email address exists when a login fails. This will change it to generic feedback.
sr_RS: WordPress подразумевано приказује да ли постоји корисничко име или адреса е-поште када пријава не успе. Ово ће га променити у генеричке повратне информације.

en: By enabling this feature you understand that email validation is required, and you can send email from your server reliably.
sr_RS: Омогућавањем ове функције разумете да је потребна валидација е-поште и да можете поуздано да шаљете е-пошту са свог сервера.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
sr_RS: Одабиром вашег хостинг добављача можемо вам рећи да ли ваш хостинг добављач већ подржава бесплатни SSL и/или где га можете активирати.

en: CPanel password
sr_RS: CPanel лозинка

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: CPanel препознат. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: CPanel username
sr_RS: CPanel корисничко име

en: Can be fixed automatically by pressing the Fix button. If fixing fails, the source file can be edited manually by pressing the Edit button.
sr_RS: Може бити аутоматски поправљено притиском на дугме "Поправи". Ако поправка не успе, изворна датотека може бити ручно уређена притиском на дугме "Уреди".

en: Can be fixed manually by editing the respective mu-plugin file in the /wp-content/mu-plugins/ directory.
sr_RS: Може бити ручно поправљено уређивањем mu-plugin датотеке у /wp-content/mu-plugins/ директоријуму.

en: Cancel
sr_RS: Поништити

en: Cannot be fixed automatically, as the mixed content is coming from an external domain. Contact the owner of the domain to update the CSS/JS file
sr_RS: Не може бити аутоматски поправљено, јер мешовити садржај долази из вањског домена. Обратите се власнику домена за ажурирање CSS/JS датотеке

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
sr_RS: Сертификат је већ генерисан. По потреби је обнављан.

en: Challenge directory not writable.
sr_RS: У директоријум "challenge" није могуће писати.

en: Change debug.log file location
sr_RS: Промените локацију debug.log датотеке

en: Change password
sr_RS: Промени лозинку

en: Change passwords every
sr_RS: Промените лозинке сваких

en: Change your password
sr_RS: Промените своју лозинку

en: Changed debug.log location to:
sr_RS: Промењена локација debug.log у:

en: Changing redirect methods should be done with caution. Please make sure you have read our instructions beforehand at the right-hand side.
sr_RS: Промену метода преусмеравања треба обавити са опрезом. Уверите се да сте претходно прочитали наша упутства са десне стране.

en: Cheatin&#8217; uh?
sr_RS: Варање ух?

en: Check again
sr_RS: Проверите поново

en: Check manually
sr_RS: Проверите ручно

en: Check out Really Simple SSL Pro
sr_RS: Погледајте Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
sr_RS: Проверите Вашу %sлиценцу%s.

en: Checking SSL certificate...
sr_RS: Проверавам SSL сертификат...

en: Checking alias domain...
sr_RS: Проверава се алиас домен...

en: Checking certs directory...
sr_RS: Провера директоријума "certs"...

en: Checking challenge directory reachable over http...
sr_RS: Проверава се директоријум "challenge" који је доступан преко http...

en: Checking challenge directory...
sr_RS: Провера директоријума "challenge"...

en: Checking for subdomain setup...
sr_RS: Проверава се подешавање поддомена...

en: Checking for website configuration...
sr_RS: Проверава се конфигурација веб локације...

en: Checking host...
sr_RS: Проверавам хост...

en: Checking if CURL is available...
sr_RS: Проверавам да ли је CURL доступан...

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
sr_RS: Проверавам да ли су Услови и одредбе прихваћени...

en: Checking if external js or css files contain http links, %s of %s
sr_RS: Проверање да ли вањске js or css датотеке садрже http везе, %s од %s

en: Checking if plugin folder exists...
sr_RS: Проверава се да ли постоји фасцикла са додацима...

en: Checking key directory...
sr_RS: Провера кључ директоријума...

en: Checking permissions...
sr_RS: Провера дозвола...

en: Checking posts for external URLs, %s of %s
sr_RS: Провјера постова за вањске URL адресе, %s од %s

en: Checking server software...
sr_RS: Проверавам серверски софтвер...

en: Checking which postmeta contain external resources
sr_RS: Проверавање која постмета садржи вањске ресурсе

en: Checking which resources can't load over ssl, %s of %s
sr_RS: Проверавање који ресурси не могу бити учитани преко ssl-а, %s од %s

en: Checking widgets for external URLs
sr_RS: Проверавање виџета за вањске URL адресе

en: Choose new username to replace 'admin'
sr_RS: Изаберите ново корисничко име да замените ‘админ’

en: Choose the max-age for HSTS
sr_RS: Изаберите максималну старост за HSTS

en: Click 'Enforce' to enforce the configuration on your site.
sr_RS: Кликните на „Примени“ да бисте применили конфигурацију на свом сајту.

en: Click the button below to confirm your email address, or copy the following URL: %s
sr_RS: Кликните на дугме испод да потврдите своју адресу е-поште или копирајте следећу URL адресу: %s

en: CloudWays API key
sr_RS: CloudWays API кључ

en: CloudWays user email
sr_RS: CloudWays имејл корисника

en: Code execution is allowed in the public 'Uploads' folder.
sr_RS: Извршавање кода је дозвољено у јавној фасцикли „Отпремања“.

en: Completed
sr_RS: Завршено

en: Complianz - Consent Management as it should be
sr_RS: Complianz - Управљање пристанком како би требало да буде

en: Component
sr_RS: Компонента

en: Components will be quarantined if the update process fails.
sr_RS: Компоненте ће бити стављене у карантин ако процес ажурирања не успе.

en: Compromised password for %s has been reset
sr_RS: Компромитована лозинка за %s је ресетована

en: Compromised password reset
sr_RS: Ресетовање компромитоване лозинке

en: Configure your Cookie Notice, Consent Management and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
sr_RS: Конфигуришите своје обавештење о колачићима, управљање пристанком и смернице о колачићима помоћу нашег чаробњака и скенирања колачића. Подржава GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA и PIPEDA.

en: Configured for HTTP challenge
sr_RS: Конфигурисано за "HTTP challenge"

en: Congratulations!
sr_RS: Честитке!

en: Consent Management as it should be.
sr_RS: Управљање пристанком како треба.

en: Content Security Policy
sr_RS: Политика безбедности садржаја

en: Content Security Policy Headers
sr_RS: Заглавља политике безбедности садржаја

en: Content Security Policy maximum size exceeded
sr_RS: Максимална величина Политике безбедности садржаја је премашена

en: Continent
sr_RS: Континент

en: Continents
sr_RS: Континенти

en: Continue
sr_RS: Настави

en: Continue to renew.
sr_RS: Наставите са обнављањем.

en: Control browser features that could allow third parties to misuse data collected by microphone, camera, GEO Location etc, when enabled for your website.
sr_RS: Контролишите функције прегледача које могу дозволити трећим странама да злоупотребе податке прикупљене микрофоном, камером, ГЕО локацијом итд., када су омогућене за вашу веб локацију.

en: Copy this URL to your browser to change your password: %1$s
sr_RS: Копирајте ову URL адресу у прегледач да бисте променили лозинку: %1$s

en: Copyright warning!
sr_RS: Упозорење о ауторским правима!

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
sr_RS: Није могуће аутоматски додати TXT  запис. Наставите ручно, пратећи доле наведене кораке.

en: Could not copy code execution test file.
sr_RS: Није могуће копирати датотеку за тестирање извршавања кода.

en: Could not create test folder and file.
sr_RS: Није могуће креирати пробну фасциклу и датотеку.

en: Could not find code execution test file.
sr_RS: Није могуће пронаћи датотеку за тестирање извршавања кода.

en: Could not reach challenge directory over %s.
sr_RS: Није могуће доћи до директоријума "challenge" преко %s.

en: Could not rename folder!
sr_RS: Није могуће преименовати фолдер!

en: Could not retrieve server list
sr_RS: Није могуће преузети листу сервера

en: Could not test certificate
sr_RS: Тестирање сертификата није успело

en: Could not verify TXT record for domain %s
sr_RS: Није могуће верификовати ТХТ запис за домен %s

en: Could not verify alias domain.
sr_RS: Није могуће верификовати алиас домен.

en: Count
sr_RS: Рачунати

en: Country
sr_RS: Држава

en: Country %s added to geo-IP blocklist
sr_RS: Држава %s је додата на гео-IP листу блокираних

en: Country %s removed from geo-IP blocklist
sr_RS: Држава %s је уклоњена са гео-IP листе блокираних

en: Creating account...
sr_RS: Прављење налога...

en: Critical
sr_RS: Критично

en: Critical (default)
sr_RS: Критично (подразумевано)

en: Custom login URL
sr_RS: Прилагођена УРЛ адреса за пријаву

en: Customize login attempts, intervals, and temporary lockouts according to your preferences to regulate the level of security on your website during authentication. No additional settings required
sr_RS: Прилагодите покушаје пријављивања, интервале и привремене блокаде према вашим жељама да бисте регулисали ниво безбедности на вашој веб локацији током аутентификације. Нису потребна додатна подешавања

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
sr_RS: ДНС записи још нису верификовани. Молимо довршите претходни корак.

en: DNS verification
sr_RS: DNS верификација

en: Dashboard
sr_RS: Надзорна табла

en: Dashboard - Test Notification
sr_RS: Надзорна табла - тестна обавештења

en: Date
sr_RS: Датум

en: Debugging
sr_RS: Отклањање грешака

en: Debugging with Really Simple SSL
sr_RS: Отклањање грешака са Really Simple SSL

en: Delete
sr_RS: Обрисати

en: Delete all data on plugin deletion
sr_RS: Избришите све податке о брисању додатка

en: Depending on your hosting provider, %1$smanual installation%2$s may be required.
sr_RS: У зависности од вашег хостинг добављача, %1$sручна инасталација%2$s можда буде обавезна.

en: Description
sr_RS: Опис

en: Destination folder already exists
sr_RS: Одредишни фолдер већ постоји

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Detected status of your setup.
sr_RS: Откривен статус вашег подешавања.

en: Detection
sr_RS: Откривање

en: Direct Admin URL
sr_RS: Директни администраторски URL

en: DirectAdmin password
sr_RS: DirectAdmin лозинка

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: DirectAdmin је препознат. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: DirectAdmin username
sr_RS: DirectAdmin корисничко име

en: Directive
sr_RS: Директива

en: Directories
sr_RS: Директоријуми

en: Disable
sr_RS: Онемогућити

en: Disable "anyone can register"
sr_RS: Онемогућите „свако може да се региструје“

en: Disable HTTP methods
sr_RS: Онемогућите HTTP методе

en: Disable OCSP stapling
sr_RS: Онемогућите OCSP хефтање

en: Disable XML-RPC
sr_RS: Онемогућите XML-RPC

en: Disable application passwords
sr_RS: Онемогућите лозинке за апликације

en: Disable directory browsing
sr_RS: Онемогућите претраживање директоријума

en: Disable the built-in file editors
sr_RS: Онемогућите уграђене уређиваче датотека

en: Disable user enumeration
sr_RS: Онемогућите набрајање корисника

en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

en: Dismiss
sr_RS: Одбаци

en: Dismiss all notifications
sr_RS: Одбаците сва обавештења

en: Do you want to store these credentials for renewal purposes?
sr_RS: Да ли желите да сачувате ове акредитиве у сврху обнове?

en: Domain
sr_RS: Домен

en: Don't show again
sr_RS: Не показуј поново

en: Don't use Two-step verification
sr_RS: Немојте користите верификацију у два корака

en: Download
sr_RS: Преузимање

en: Downloading files from other websites can cause serious copyright issues! It is always illegal to use images, files, or any copyright protected material on your own site without the consent of the copyrightholder. Please ask the copyrightholder for permission. Use this function at your own risk.
sr_RS: Преузимање датотека са других веб страница може изазвати озбиљне проблеме са ауторским правиима! Противзаконито је користити слике, датотеке или било који други материјал који је заштићен ауторским правима на сопственој страници, без пристанка власника ауторских права. Користите ову функцију на свој ризик.

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
sr_RS: Због недавног ажурирања од стране WP Engine, аутоматски смо променили ваша подешавања ради прилагођавања.

en: Elementor mixed content successfully converted.
sr_RS: Елементор мешовити садржај је успешно конвертован.

en: Elevate your security with our Premium Support! Our expert team ensures simple, hassle-free assistance whenever you need it.
sr_RS: Подигните своју сигурност уз нашу Премиум подршку! Наш стручни тим обезбеђује једноставну помоћ без проблема кад год вам затреба.

en: Email
sr_RS: Имејл

en: Email address
sr_RS: Имејл адреса

en: Email address not valid
sr_RS: Имејл адреса није валидна

en: Email address successfully verified
sr_RS: Имејл адреса успешно верификована

en: Email could not be sent.
sr_RS: Имејл није могао бити послан.

en: Email could not be sent. No message or subject set.
sr_RS: Није могуће послати имејл. Није постављена порука или тема.

en: Email not verified yet. Verify your email address to get the most out of Really Simple SSL
sr_RS: Имејл још није верификован. Верификујте своју имејл адресу да бисте на најбољи начин искористили Really Simple SSL

en: Email notification error
sr_RS: Грешка у обавештењу путем имејла

en: Email notifications are only sent for important updates, security notices or when certain features are enabled.
sr_RS: Обавештења е-поштом се шаљу само за важна ажурирања, безбедносна обавештења или када су одређене функције омогућене.

en: Email sent! Please check your mail
sr_RS: Имејл послан! Молимо, проверите своју е-пошту

en: Email validation
sr_RS: Имејл валидација

en: Email validation completed
sr_RS: Имејл валидација завршена

en: Email verification
sr_RS: Имејл верификација

en: Email verification error
sr_RS: Грешка при имејл верификацији

en: Email verification has not been completed yet. Check your email and click the link
sr_RS: Верификација имејла још није завршена. Проверите своју е-пошту и кликните на везу

en: Enable
sr_RS: Омогући

en: Enable .htaccess only if you know how to regain access in case of issues.
sr_RS: Омогућите .htaccess само ако знате како да повратите приступ у случају проблема.

en: Enable 301 .htaccess redirect
sr_RS: Омогући 301 .htaccess преусмеравање

en: Enable 301 redirect
sr_RS: Укључите 301 преусмеравање

en: Enable Custom login URL
sr_RS: Омогућите прилагођени УРЛ за пријаву

en: Enable Limit Login Attempts
sr_RS: Омогући ограничење покушаја пријаве

en: Enable Permissions Policy
sr_RS: Омогућите политику дозвола

en: Enable a .htaccess redirect or PHP redirect in the settings to create a 301 redirect.
sr_RS: Омогућите .htaccess преусмеравање или WordPress преусмеравање у подешавањима да за стварање 301 преусмеравања.

en: Enable login protection
sr_RS: Омогућите заштиту приликом пријављивања

en: Enable open source blocklist API etc.
sr_RS: Омогући API листе блокова отвореног кода итд.

en: Enable two-step verification
sr_RS: Омогућите верификацију у два корака

en: Enabling auto renew...
sr_RS: Омогућавање аутоматског обнављања...

en: Enforce frequent password change
sr_RS: Примените честе промене лозинке

en: Enforce secure password policies for your users by requiring strong passwords, and expiring passwords after a period of your choosing.
sr_RS: Спроведите политику безбедних лозинки за своје кориснике тако што ћете захтевати јаке лозинке и истећи лозинке након периода по вашем избору.

en: Enforce strong passwords
sr_RS: Примените јаке лозинке

en: Enhancing the authentication process and optimizing user management makes Login Protection a foundational element in securing your website.
sr_RS: Побољшање процеса аутентификације и оптимизација управљања корисницима чини заштиту од пријављивања основним елементом у обезбеђивању ваше веб локације.

en: Enter a custom login URL. This allows you to log in via this custom URL instead of /wp-admin or /wp-login.php
sr_RS: Унесите прилагођени URL за пријаву. Ово вам омогућава да се пријавите преко овог прилагођеног URL-а уместо /wp-admin or /wp-login.php

en: Error code %s
sr_RS: Код грешке %s

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
sr_RS: Грешка при омогућавању аутоматског обнављања за Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
sr_RS: Дошло је до грешке при преузимању веб странице.

en: Errors were reported during installation.
sr_RS: Грешке су пријављене током инсталације.

en: Event
sr_RS: Догађај

en: Event Log
sr_RS: Дневник догађаја

en: Example: If you want to change your login page from /wp-admin/ to /control/ answer: control
sr_RS: Пример: Ако желите да промените своју страницу за пријаву из /wp-admin/ у /control/ одговорите: control

en: Failed retrieving access token
sr_RS: Преузимање токена за приступ није успело

en: Failed retrieving account.
sr_RS: Преузимање налога није успело.

en: Failed to activate plugin
sr_RS: Активација додатка није успела

en: Failed to create a login nonce.
sr_RS: Није успело креирање нонце-а за пријављивање

en: Failed to gather package information
sr_RS: Прикупљање информација о пакету није успело

en: Failed to install plugin
sr_RS: Инсталација додатка није успела

en: Feature
sr_RS: Фунцкија

en: Feedback in plugin overview
sr_RS: Повратне информације у прегледу додатака

en: File missing. Please retry the previous steps.
sr_RS: Фајл недостаје. Покушајте поново са претходним корацима.

en: Files not created yet...
sr_RS: Датотеке још увек нису креиране...

en: Finished scan
sr_RS: Завршено скенирање

en: Firewall
sr_RS: Заштитни зид

en: Follow these steps to complete the setup:
sr_RS: Пратите ове кораке да бисте завршили поставку:

en: For more information, please read this %sarticle%s
sr_RS: За више информација, прочитајте овај %sчланак%s

en: Force Update: %s hours
sr_RS: Присилно ажурирање: %s сати

en: Force Update: failed
sr_RS: Присилно ажурирање: није успело

en: Force on:
sr_RS: Присилно на:

en: Force update
sr_RS: Присилно ажурирање

en: Free plugins
sr_RS: Бесплатни додаци

en: From now on, the debug.log won’t be publicly accessible whenever wp-debugging is enabled. The debug log will be stored in a randomly named folder in /wp-content/. This prevents possible leakage of sensitive debugging information.
sr_RS: Од сада, debug.log неће бити јавно доступан кад год је омогућено wp-debugging. Евиденција отклањања грешака биће сачувана у насумично именованој фасцикли у /wp-content/. Ово спречава могуће цурење осетљивих информација за отклањање грешака.

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
sr_RS: GDPR/CCPA  пакет за приватност

en: General
sr_RS: Опште

en: General Settings
sr_RS: Општа подешавања

en: Generating SSL certificate...
sr_RS: Генерисање SSL сертификата...

en: Generating file list
sr_RS: Генерисање листе датотека

en: Generating web page list
sr_RS: Генерисање листе веб страница

en: Generation
sr_RS: Генерисање

en: Geo-IP blocklist changed
sr_RS: Гео-IP листа блокираних промењена

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
sr_RS: Добијте детаљне увиде у понашање посетилаца уз Бурст статистику, аналитичку контролну таблу прилагођену приватности од Really Simple Plugins.

en: Get notified of important changes, updates and settings. Recommended when using security features.
sr_RS: Добијајте обавештења о важним променама, ажурирањима и подешавањима. Препоручује се када користите безбедносне функције.

en: Get notified!
sr_RS: Будите обавештени!

en: Get two-factor authentication with Really Simple SSL Pro
sr_RS: Добијте двофакторску аутентификацију уз Really Simple SSL Pro

en: Go to activation
sr_RS: Идите на активацију

en: Go to installation
sr_RS: Идите на инсталацију

en: Great! Your scan last completed without errors.
sr_RS: Одлично! Ваше скенирање је завршено без грешака!

en: HSTS Preload
sr_RS: HSTS предучитавање

en: HSTS forces browsers always to load a website via HTTPS. It prevents unnecessary redirects and prevents manipulation of data originating from communication with your website.
sr_RS: HSTS приморава прегледаче да увек учитавају веб локацију преко HTTPS-а. Спречава непотребна преусмеравања и спречава манипулацију подацима који потичу из комуникације са вашом веб локацијом.

en: HSTS not enabled
sr_RS: HSTS није омогућен

en: HTTP Strict Transport Security
sr_RS: HTTP строга безбедност транспорта

en: Hardening
sr_RS: Ојачавање

en: Hardening features limit the possibility of potential weaknesses and vulnerabilities which can be misused.
sr_RS: Функције ојачавања ограничавају могућност потенцијалних слабости и рањивости које се могу злоупотребити.

en: Heavyweight security features, in a lightweight performant plugin from Really Simple Plugins. Get started with below features and get the latest and greatest updates for a peace of mind!
sr_RS: Тешке безбедносне функције, у лаганом додатку са перформансама из Really Simple Plugins. Започните са функцијама у наставку и добијте најновија и најбоља ажурирања и имајте миран ум!

en: Hello %1$s, an unusually high number of failed login attempts have been detected on your account at %2$s.
    
    These attempts successfully entered your password, and were only blocked because they failed to enter your second authentication factor. Despite not being able to access your account, this behavior indicates that the attackers have compromised your password. The most common reasons for this are that your password was easy to guess, or was reused on another site which has been compromised.
    
    To protect your account, your password has been reset, and you will need to create a new one. For advice on setting a strong password, please read %3$s
    
    To pick a new password, please visit %4$s
    
    This is an automated notification. If you would like to speak to a site administrator, please contact them directly.
sr_RS: Здраво %1$s, откривен је необично велики број неуспешних покушаја пријављивања на ваш налог на %2$s.
    
    Ови покушаји су успешно унели вашу лозинку и блокирани су само зато што нису успели да унесу ваш други фактор аутентификације. Упркос томе што не можете да приступите свом налогу, ово понашање указује на то да су нападачи угрозили вашу лозинку. Најчешћи разлози за то су да је вашу лозинку било лако погодити или да је поново коришћена на другом сајту који је компромитован.
    
    Да бисте заштитили свој налог, ваша лозинка је ресетована и мораћете да креирате нову. За савет о постављању јаке лозинке, прочитајте %3$s
    
    Да бисте изабрали нову лозинку, посетите %4$s
    
    Ово је аутоматизовано обавештење. Ако желите да разговарате са администратором сајта, контактирајте га директно.

en: Hello, this is a notice from your website to inform you that an unusually high number of failed login attempts have been detected on the %1$s account (ID %2$d).
    
    Those attempts successfully entered the user's password, and were only blocked because they entered invalid second authentication factors.
    
    To protect their account, the password has automatically been reset, and they have been notified that they will need to create a new one.
    
    If you do not wish to receive these notifications, you can disable them with the `two_factor_notify_admin_user_password_reset` filter. See %3$s for more information.
    
    Thank you
sr_RS: Здраво, ово је обавештење са ваше веб странице које вас обавештава да је откривен неуобичајено велики број неуспешних покушаја пријављивања на налог %1$s (ID %2$d).
    
    Ти покушаји су успешно унели лозинку корисника и блокирани су само зато што су унели неважеће друге факторе аутентификације.
    
    Да би заштитили њихов налог, лозинка је аутоматски ресетована и обавештени су да ће морати да креирају нову.
    
    Ако не желите да примате ова обавештења, можете их онемогућити помоћу филтера `two_factor_notify_admin_user_password_reset`. Погледајте %3$s за више информација.
    
    Хвала вам

en: Here you can configure vulnerability detection, notifications and measures. To learn more about the features displayed, please use the instructions linked in the top-right corner.
sr_RS: Овде можете да конфигуришете откривање рањивости, обавештења и мере. Да бисте сазнали више о приказаним функцијама, користите упутства повезана у горњем десном углу.

en: Here you can see which users have enabled two-step login, or change the status per user.
sr_RS: Овде можете видети који корисници су омогућили пријаву у два корака, или променити статус по кориснику.

en: Here you control the users that are automatically, and temporarily blocked. You can also add or remove users manually. We recommend blocking ‘admin’ as username as a start.
sr_RS: Овде контролишете кориснике који су аутоматски и привремено блокирани. Такође можете ручно додати или уклонити кориснике. Препоручујемо да за почетак блокирате 'админ' као корисничко име.

en: Hi
sr_RS: Здраво

en: Hi %1$s, Your password expired on %2$s , please change your password.
sr_RS: Здраво %1$s, Ваша лозинка је истекла %2$s, промените лозинку.

en: Hi %1$s, Your password on %2$s will expire in 7 days, please change your password.
sr_RS: Здраво %1$s, Ваша лозинка на %2$s истиче за 7 дана, промените лозинку.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %1$smessage%2$s.
sr_RS: Здраво, Really Simple SSL чува вашу веб локацију безбедном већ месец дана, одлично! Ако имате тренутак, размислите о томе да оставите рецензију на WordPress.org да бисте проширили вест. Веома то ценимо! Ако имате било каквих питања или повратних информација, оставите нам %1$s.поруку%2$s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %1$smessage%2$s.
sr_RS: Здраво, Really Simple SSL чува вашу веб локацију безбедном већ неко време, одлично! Ако имате тренутак, размислите о томе да оставите рецензију на WordPress.org да бисте проширили вест. Веома то ценимо! Ако имате било каквих питања или повратних информација, оставите нам %1$s.поруку%2$s.

en: Hide your WordPress version
sr_RS: Сакријте своју WordPress верзију

en: High-risk
sr_RS: Висок ризик

en: High-risk (default)
sr_RS: Висок ризик (подразумевано)

en: Hosting
sr_RS: Хостинг

en: Hosting provider
sr_RS: Хостинг добављач

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
sr_RS: HttpOnly Secure колачићи су аутоматски подешени!

en: HttpOnly Secure cookies not set.
sr_RS: HttpOnly Безбедни колачићи нису подешени.

en: I agree to the Terms & Conditions from Let's Encrypt.
sr_RS: Слажем се са условима и одредбама компаније Let's Encrypt.

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
sr_RS: Не знам, или није наведено, наставите са инсталацијом

en: I have read and understood the risks to intervene with these measures.
sr_RS: Прочитао сам и разумео ризике интервенције овим мерама.

en: IP Address
sr_RS: IP адреса

en: IP Addresses
sr_RS: IP Адресе

en: IP Addresses can be allowed, blocked or will show up when your settings add them to a temporary blocklist. If you want to add your IP to the allowlist, please read the article provided at the right-hand side for instructions.
sr_RS: IP адресе могу бити дозвољене, блокиране или ће се појавити када их ваша подешавања додају на привремену листу блокираних. Ако желите да додате свој IP на листу дозвољених, прочитајте чланак са десне стране за упутства.

en: IP added to blocklist
sr_RS: IP је додат на листу блокираних

en: IP added to trusted list
sr_RS: IP је додат на листу поузданих

en: IP address %s added to permanent blocklist
sr_RS: IP адреса %s додата на листу трајно блокираних

en: IP address %s added to temporary blocklist
sr_RS: IP адреса %s додата на листу привремено блокираних

en: IP address %s added to trusted IP list
sr_RS: IP адреса %s додата на листу IP поузданих

en: IP address %s removed from permanent blocklist
sr_RS: IP адреса %s уклоњена са листе трајно блокираних

en: IP address %s removed from temporary blocklist
sr_RS: IP адреса %s уклоњена са листе привремено блокираних

en: IP address %s removed from trusted IP list
sr_RS: IP адреса %s уклоњена са IP листе поузданих

en: IP address locked-out
sr_RS: IP адреса је закључана

en: IP address overview
sr_RS: Преглед IP адресе

en: IP removed from blocklist
sr_RS: IP уклоњена са листе блокираних

en: IP removed from trusted list
sr_RS: IP уклоњена са листе поузданих

en: If the number of failed login attempts is exceeded within this timeframe, the IP address and user will be blocked.
sr_RS: Ако се прекорачи број неуспешних покушаја пријављивања у овом временском оквиру, IP адреса и корисник ће бити блокирани.

en: If the username 'admin' currently exists, you can rename it here. Please note that you can no longer use this username, and should use the new username or an email address
sr_RS: Ако корисничко име ‘админ’ тренутно постоји, можете га преименовати овде. Имајте на уму да више не можете да користите ово корисничко име и требало би да користите ново корисничко име или адресу е-поште

en: If there's a vulnerability, you will also get feedback on the themes and plugin overview.
sr_RS: Ако постоји рањивост, такође ћете добити повратне информације о темама и прегледу додатака.

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
sr_RS: Ако то није случај, немојте додавати овај псеудоним у свој сертификат.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer.
sr_RS: Ако је ова опција постављена на true, поправљач мешовитог садржаја ће се покренути на init hook уместо template_redirect hook. Користите ову опцију само када имате проблема са исправљачем мешовитог садржаја.

en: If you are the owner of this account, please check your email for instructions on regaining access.
sr_RS: Ако сте власник овог налога, проверите своју е-пошту за упутства о поновном добијању приступа.

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
sr_RS: Ако сте раније уносили своје ДНС записе, потребно их је променити.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
sr_RS: Ако ваш хостинг добављач аутоматски обнови ваш сертификат, није потребна никаква радња. Алтернативно, имате опцију да генеришете SSL сертификат са Really Simple SSL.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
sr_RS: Ако ваш хостинг добављач није наведен, а постоји веза за активацију/инсталацију SSL-а, %sобавестите%s нас.

en: If your site is only intended for users to login from specific geographical regions, you can entirely prevent logins from certain continents or countries.
sr_RS: Ако је ваша веб локација намењена само корисницима да се пријаве из одређених географских региона, можете у потпуности да спречите пријављивање са одређених континената или земаља.

en: Import and insert file
sr_RS: Увоз и уметање датотеке

en: Improve security - Upgrade
sr_RS: Побољшајте безбедност - Надоградите

en: Improve security by requiring strong passwords and forced periodic password changes
sr_RS: Побољшајте безбедност тако што ћете захтевати јаке лозинке и принудне периодичне промене лозинке

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
sr_RS: Побољшајте безбедност уз Really Simple SSL Pro.

en: Improve the default WordPress password strength check. You can also enforce frequent password changes for user roles.
sr_RS: Побољшајте подразумевану проверу јачине лозинке за WordPress. Такође можете да примените честе промене лозинке за корисничке улоге.

en: Include alias
sr_RS: Укључи алиас

en: Include preload
sr_RS: Укључи предучитавање

en: Include subdomains
sr_RS: Укључите поддомене

en: Install
sr_RS: Инсталирај

en: Install %sManually%s.
sr_RS: Инсталирајте %sРучно%s.

en: Install SSL certificate
sr_RS: Инсталирајте SSL сертификат

en: Installation
sr_RS: Инсталација

en: Installation failed.
sr_RS: Инсталација није успела.

en: Installation finished
sr_RS: Инсталација је завршена

en: Installed
sr_RS: Инсталиран

en: Installing
sr_RS: Инсталирање

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
sr_RS: Инсталирање SSL сертификата користећи PLESK API...

en: Installing SSL certificate...
sr_RS: Инсталирање SSL сертификата...

en: Installing plugin...
sr_RS: Инсталирање додатка...

en: Instructions
sr_RS: Упутства

en: Interval
sr_RS: Интервал

en: Invalid license.
sr_RS: Неважећа лиценца.

en: Invalid login details.
sr_RS: Неважеђи детаљи за пријаву.

en: Invalid nonce.
sr_RS: Неважећи nonce.

en: Invalid verification code.
sr_RS: Неважећи верификациони код.

en: It is currently possible to create an administrator user with the same login and display name.
sr_RS: Тренутно је могуће креирати администраторског корисника са истим именом за пријаву и именом за приказом.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на окружење локалног хоста.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на конфигурацију поддиректоријума.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на подсајту. Молимо идите на главни сајт ваше веб странице.

en: Learn more
sr_RS: Сазнај више

en: Learn more about our features!
sr_RS: Сазнајте више о нашим функцијама!

en: Learn more about security headers
sr_RS: Сазнајте више о безбедносним заглављима

en: Learning Mode is active for your Content Security and will complete in %s days.
sr_RS: Режим учења је активан за вашу безбедност садржаја и биће завршен за %s дана.

en: Leave a review
sr_RS: Оставите утисак

en: Let login cookie expire after
sr_RS: Нека колачић за пријаву истекне након

en: Let's Encrypt.
sr_RS: Хајде да шифрујемо.

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
sr_RS: Letʼs Encrypt је бесплатан, аутоматизован и отворен ауторитет за издавање сертификата који вам нуди непрофитна Internet Security Research Group (ISRG).

en: Leveraging your SSL certificate with HSTS is a staple for every website. Force your website over SSL, mitigating risks of malicious counterfeit websites in your name.
sr_RS: Коришћење вашег SSL сертификата са HSTS-ом је основни део сваке веб странице. Присилите своју веб локацију преко SSL-а, ублажавајући ризике од злонамерних фалсификованих веб страница на ваше име.

en: License
sr_RS: Лиценца

en: License invalid
sr_RS: Лиценца неважећа

en: License valid
sr_RS: Лиценца важећа

en: Lightweight SSL & Hardening Plugin
sr_RS: Lightweight SSL & додатак за очвршћавање

en: Limit Attempts
sr_RS: Ограничите покушаје

en: Limit Login Attempts
sr_RS: Ограничите покушаје пријављивања

en: Limit Login Attempts protects your site from login attempts by unauthorized users. When you enable Limit Login Attempts, all login attempts are logged and repeated attempts to login with invalid credentials will be blocked automatically.
sr_RS: Ограничење покушаја пријаве штити вашу веб локацију од покушаја пријављивања од стране неовлашћених корисника. Када омогућите Ограничи покушаје пријаве, сви покушаји пријављивања се евидентирају и поновљени покушаји пријављивања са неважећим акредитивима ће бити аутоматски блокирани.

en: Location
sr_RS: Локација

en: Locked-out
sr_RS: Закључан

en: Lockout duration
sr_RS: Трајање блокаде

en: Log In
sr_RS: Пријавите се

en: Login Protection
sr_RS: Заштита пријављивања

en: Login URL already changed by something else than Really Simple SSL
sr_RS: URL за пријаву је већ промењен нечим другим осим Really Simple SSL

en: Login URL request
sr_RS: Захтев за URL адресу за пријаву

en: Login attempts
sr_RS: Покушаји пријаве

en: Login blocked by Geo-IP list
sr_RS: Geo-IP листа блокира пријаву

en: Login blocked by IP address
sr_RS: Пријава блокирана IP адресом

en: Login blocked by username
sr_RS: Пријава је блокирана корисничким именом

en: Login by %s failed (incorrect credentials)
sr_RS: Пријава преко %s није успела (нетачни акредитиви)

en: Login by %s was successful
sr_RS: Пријава преко %s је успела

en: Login credentials incorrect
sr_RS: Акредитиви за пријаву су нетачни

en: Login credentials incorrect. Please check your login credentials for cPanel.
sr_RS: Акредитиви за пријаву су нетачни. Проверите своје акредитиве за пријаву на cPanel.

en: Login failed
sr_RS: Неуспела пријава

en: Login failed (Country %s blocked by geo-IP blocklist )
sr_RS: Пријава није успела (Држава %s блокирана geo-IP листом блокираних)

en: Login failed (IP %s found in permanent blocklist)
sr_RS: Пријава није успела (IP %s пронађен на трајној листи блокираних)

en: Login failed (IP %s found in temporary blocklist)
sr_RS: Пријава није успела (IP %s пронађен на привременој листи блокираних)

en: Login failed (User %s found in permanent blocklist)
sr_RS: Пријава није успела (Корисник %s пронађен на трајној листи блокираних)

en: Login failed (User %s found in temporary blocklist)
sr_RS: Пријава није успела (Корисник %s пронађен на привременој листи блокираних)

en: Login failed (incorrect MFA code)
sr_RS: Пријава није успела (нетачан МФА код)

en: Login status
sr_RS: Статус пријаве

en: Login successful
sr_RS: Пријављивање успешно

en: Looking up blocked resources in files, %s of %s
sr_RS: Тражење блокираних ресурса у датотекама, %s од %s

en: Looking up blocked resources in postmeta
sr_RS: Тражење блокираних ресурса у постметама

en: Looking up blocked resources in posts
sr_RS: Тражење блокираних ресурса у објавама

en: Looking up blocked resources in widgets
sr_RS: Тражење блокираних ресурса у виџетима

en: Low-risk
sr_RS: Низак ризик

en: Low-risk
sr_RS: Низак ризик

en: Low-risk (default)
sr_RS: Низак ризик (подразумевано)

en: MFA
sr_RS: МФА

en: MFA setup required
sr_RS: Потребно је подешавање МФА

en: Maintain peace of mind with our simple, but effective automated measures when vulnerabilities are discovered. When needed Really Simple Security will force update or quarantaine vulnerable components, on your terms!
sr_RS: Очувајте миран ум помоћу наших једноставних, али ефикасних аутоматизованих мера када се открију рањивости. Када је потребно, Really Simple Security ће принудно ажурирати или ставити у карантин рањиве компоненте, под вашим условима!

en: Manage your license here.
sr_RS: Управљајте својом лиценцом овде.

en: Manual approval required
sr_RS: Потребно је ручно одобрење

en: Many vulnerabilities are exploited by injecting a user with administrator capabilities outside of the native WordPress creation process. Under advanced hardening you can prevent this from happening.
sr_RS: Многе рањивости се искоришћавају тако што се кориснику убризгавају администраторске могућности ван матичног процеса креирања WordPress-а. Под напредним каљењем можете спречити да се то догоди.

en: Maybe later
sr_RS: Можда касније

en: Measures
sr_RS: Мере

en: Medium-risk
sr_RS: Средњи ризик

en: Method
sr_RS: Метода

en: Missing license.
sr_RS: Недостаје лиценца.

en: Mixed Content Fixer
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја

en: Mixed Content Scan
sr_RS: Скенирање мешовитог садржаја

en: Mixed content
sr_RS: Мешовити садржај

en: Mixed content fixer - back-end
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја - back-end

en: Mixed content fixer - init hook
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја - init hook

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја није омогућен. Омогућите опцију да поправите мешовити садржај на вашој веб локацији.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја је успешно откривен на фронт-енд-у.

en: Mixed content found in a widget. Press the edit link to edit the widget manually.
sr_RS: Пронађен мешовити садржај у виџету. Притисните да уредите линк да бисте могли ручно уредити виџет.

en: Mixed content found in in a post. Can be fixed automatically by pressing the fix button. Pressing the edit button allows you to update the link in the post manually.
sr_RS: Мешовити садржај пронађен у објави. Ово може бити поправљено аутоматски притиском на дугме за поправке. Притиском на дугме за уређивање добијате могућност да ручно уредите линк у објави.

en: Mixed content from a postmeta table in your database. Usually won't cause any mixed content on the front-end. Check the post if it causes mixed content. If so, the link can be replace directly in the database.
sr_RS: Мешовити садржај из постмета табеле у вашој бази података. Обично не узрокује никакав мешовити садржај на предњем крају. Проверите пост ако узрокује мешовити садржај. Ако је тако, веза може бити директно замењена у бази података.

en: Mixed content in %s
sr_RS: Мешовити садржај у %s

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
sr_RS: Мешовити садржај у CSS/JS датотеци из другог домена

en: Mixed content in PHP file in %s
sr_RS: Мешовити садржај у PHP датотеци у %s

en: Mixed content in post: %s
sr_RS: Мешовити садржај у објави: %s

en: Mixed content in the postmeta table
sr_RS: Мешовити садржај у табели постмета

en: Mixed content resources: %s
sr_RS: Ресурси мешовитог садржаја: %s

en: More info
sr_RS: Више информација

en: Multiple %s vulnerabilities have been found.
sr_RS: Пронађено је више %s рањивости.

en: Multisite detected. Please upgrade to %smultisite%s.
sr_RS: Откривен Multisite. Размислите о надограђивању на %smultisite%s.

en: Never
sr_RS: Никада

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
sr_RS: Нема 301 постављених преусмеравања. Омогућите WordPress 301 преусмеравања у подешавањима да добијете 301 трајно преусмеравање.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање на ССЛ омогућено.

en: No SSL certificate has been detected.
sr_RS: Није откривен SSL сертификат.

en: No SSL detected
sr_RS: SSL није пронађен

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
sr_RS: Није откривен SSL. Користите дугме за покушај поново да проверите поново.

en: No known vulnerabilities detected
sr_RS: Нису откривене познате рањивости

en: No recommended redirect rules detected.
sr_RS: Нису откривена препоручена правила преусмеравања.

en: No redirect
sr_RS: Нема преусмеравања

en: No redirect to http detected.
sr_RS: Није откривено преусмеравање на http.

en: No role
sr_RS: Без улоге

en: No subdomain setup detected.
sr_RS: Није откривено подешавање поддомена.

en: No valid list of domains.
sr_RS: Нема важеће листе домена.

en: None
sr_RS: Ниједан

en: Not all recommended security headers are installed
sr_RS: Нису инсталирана сва препоручена безбедносна заглавља

en: Not recognized server.
sr_RS: Није препознат сервер.

en: Not required
sr_RS: Не тражи се

en: Not sure if you're using XML-RPC, or want to restrict unauthorized use of XML-RPC? With learning mode you can see exactly which sources use XML-RPC, and you can revoke where necessary.
sr_RS: Нисте сигурни да ли користите XML-RPC или желите да ограничите неовлашћену употребу XML-RPC-а? Са режимом учења можете тачно да видите који извори користе XML-RPC и можете да опозовете где је то потребно.

en: Notification by %s
sr_RS: Обавештења од %s

en: Notification by Really Simple SSL
sr_RS: Обавештења од Really Simple SSL-а

en: Notifications
sr_RS: Обавештења

en: Notifications by email
sr_RS: Обавештења путем е-поште

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
sr_RS: OCSP није подржан, сертификат ће бити генерисан без OCSP-а.

en: OCSP stapling is configured as enabled by default. You can disable this option if this is not supported by your hosting provider.
sr_RS: OCSP хефтање треба да буде омогућено као подразумевано. Можете онемогућити ако то не подржава ваш хостинг провајдер.

en: Off
sr_RS: Искључено

en: On Apache you can use a .htaccess redirect, which is usually faster, but may cause issues on some configurations. Read the instructions in the sidebar first.
sr_RS: На Apache-у можете користити .htaccess преусмеравање, које је обично брже, али може изазвати проблеме у неким конфигурацијама. Прво прочитајте упутства на бочној траци.

en: One click SSL optimization
sr_RS: SSL оптимизација једним кликом

en: One day (for testing only)
sr_RS: Један дан (само за тестирање)

en: One of the most powerful features, and therefore the most complex are the Cross-Origin headers that can isolate your website so any data leaks are minimized.
sr_RS: Једна од најмоћнијих функција, а самим тим и најкомплекснија, су Cross-Origin заглавља која могу да изолују вашу веб страницу тако да се свако цурење података сведе на минимум.

en: One year
sr_RS: Једна година

en: Only enable if the default mixed content fixer does not fix your front-end mixed content.
sr_RS: Омогућите само ако подразумевани поправљач мешовитог садржаја не поправља ваш мешовити садржај на фронт-енду.

en: Only enable this if you experience mixed content in the admin environment of your WordPress website.
sr_RS: Омогућите ово само ако имате мешовити садржај у административном окружењу ваше WordPress веб странице.

en: Open
sr_RS: Отворити

en: Optional for:
sr_RS: Опционо за:

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Или подесите свој wp-config.php на могућност писања и поново учитајте ову страницу.

en: Or, use a backup method…
sr_RS: Или користите резервну методу...

en: Or, use your backup method: %s &rarr;
sr_RS: Или користите своју резервну методу:  %s &rarr;

en: Order ID mismatch, regenerate order.
sr_RS: Неподударање ИД-а поруџбине, поново генеришите поруџбину.

en: Order successfully created.
sr_RS: Поруџбина је успешно направљена.

en: Order successfully retrieved.
sr_RS: Поруџбина је успешно преузета.

en: Our vulnerability reporting is in beta. Signup for the beta to discover the new features!
sr_RS: Наше извештавање о рањивости је у бета верзији. Пријавите се за бета верзију да бисте открили нове функције!

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Package information retrieved
sr_RS: Преузете су информације о пакету

en: Password Expires On
sr_RS: Лозинка истиче

en: Password Reset
sr_RS: Ресетовање лозинке

en: Password security
sr_RS: Сигурност лозинке

en: Passwords
sr_RS: Лозинке

en: Permanent block
sr_RS: Трајна блокада

en: Permission denied.
sr_RS: Дозвола одбијена.

en: Permissions Policy
sr_RS: Политика дозвола

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
sr_RS: Активирајте га ручно на контролној табли хостинга.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
sr_RS: Активирајте га на контролној табли %sручно%s

en: Please activate your license key.
sr_RS: Молимо да активирате ваш лиценцни кључ.

en: Please add the following lines to your .htaccess, or set it to writable:
sr_RS: Молимо додајте следеће линије у ваш .htaccess, или га поставите на могућност писања

en: Please adjust the CAA records via your DNS provider to allow Let’s Encrypt SSL certificates
sr_RS: Подесите CAA записе преко свог DNS провајдера да бисте дозволили Let’s Encrypt SSL сертификате

en: Please change your email address %shere%s and try again.
sr_RS: Промените своју адресу е-поште %sовде%s и покушајте поново.

en: Please check if the advanced-headers.php file is included in the wp-config.php, and exists in the wp-content folder.
sr_RS: Проверите да ли је датотека advanced-headers.php укључена у wp-config.php и да ли постоји у фасцикли wp-content.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
sr_RS: Проверите да ли верзија вашег сајта без www такође упућује на ову веб локацију.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
sr_RS: Проверите да ли www верзија вашег сајта такође упућује на ову веб локацију.

en: Please check if your REST API is loading correctly. Your site currently is using the slower Ajax fallback method to load the settings.
sr_RS: Проверите да ли се ваш REST API исправно учитава. Ваш сајт тренутно користи спорији Ajax резервни метод за учитавање подешавања.

en: Please check the vulnerabilities overview for more information and take appropriate action.
sr_RS: Проверите преглед рањивости за више информација и предузмите одговарајуће мере.

en: Please complete %smanually%s
sr_RS: Молимо попуните%sручно%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
sr_RS: Попуните ручно на контролној табли хостинга.

en: Please complete the following step(s) first: %s
sr_RS: Прво обавите следеће кораке: %s

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
sr_RS: Направите фасциклу 'rsssl' у директоријуму за отпремање, са 644 дозволом.

en: Please double check your DNS txt record.
sr_RS: Проверите још једном свој DNS txt запис.

en: Please double-check if your website is working as expected.
sr_RS: Молимо вас да још једном проверите да ли ваша веб страница ради како се очекује.

en: Please enter your license key. Available in your %saccount%s.
sr_RS: Молимо да унесете свој лиценцни кључ. Доступно на вашем %sналогу%s.

en: Please note that any changes you have made since to your current files, will be lost.
sr_RS: Имајте на уму да ће све промене које сте направили у тренутним датотекама бити изгубљене.

en: Please refresh the SSL status if a certificate has been installed recently.
sr_RS: Молимо освежите SSL статус ако је сертификат недавно инсталиран.

en: Please set the wp-config.php to writable until the rule has been written.
sr_RS: Подесите wp-config.ph на могућност писања док се правило не напише.

en: Please set the wp-content folder to writable:
sr_RS: Подесите фолдер wp-content на могућност писања:

en: Please take appropriate action.
sr_RS: Предузмите одговарајуће мере.

en: Please verify your email
sr_RS: Молимо потврдите свој имејл

en: Plesk password
sr_RS: Plesk лозинка

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: Plesk је препознао. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: Plesk username
sr_RS: Plesk корисничко име

en: Plesk username and password
sr_RS: Plesk корисничко име и шифра

en: Plugin activated
sr_RS: Додатак је активиран

en: Plugin installed
sr_RS: Додатак је инсталиран

en: Potential redirect loop.
sr_RS: Потенцијална петља за преусмеравање.

en: Premium
sr_RS: Премиум

en: Premium Support
sr_RS: Премиум podrška

en: Prevent clickjacking and other malicious attacks by restricting sources that are permitted to embed content from your website.
sr_RS: Спречите clickjacking и друге злонамерне нападе ограничавањем извора којима је дозвољено да уграђују садржај са ваше веб странице.

en: Prevent code execution in the public 'Uploads' folder
sr_RS: Спречите извршавање кода у јавној фасцикли „Отпремања“.

en: Prevent login feedback
sr_RS: Спречите повратне информације за пријаву

en: Prevent user enumeration
sr_RS: Спречите набрајање корисника

en: Privacy-friendly analytics tool.
sr_RS: Алат за аналитику прилагођен приватности.

en: Protect your site against brute force login attacks by limiting the number of login attempts. Enabling this feature will temporary lock-out a username and the IP address that tries to login, after the set number of false logins.
sr_RS: Заштитите своју страницу од напада грубе силе тако што ћете ограничити број покушаја пријављивања. Омогућавање ове функције привремено ће закључати корисничко име и IP адресу која покушава да се пријави након подешеног броја лажних пријава.

en: Protecting your website visitors from malicious attacks and data breaches should be your #1 priority, start with the essentials with Really Simple Security
sr_RS: Заштита посетилаца ваше веб странице од злонамерних напада и кршења података треба да буде ваш приоритет број 1, почните са основним стварима са Really Simple Security

[ctx: Provider Label]
en: Email
sr_RS: Имејл

en: Quarantine
sr_RS: Карантин

en: Quarantine Alert: %s
sr_RS: Упозорење о карантину: %s

en: Quarantine in %s hours
sr_RS: Карантин за %s сати

en: Quarantined
sr_RS: У карантину

en: REST API authentication failed
sr_RS: REST API аутентификација није успела

en: REST API authentication successful
sr_RS: REST API аутентификација успела

en: Re-check
sr_RS: Поново провери

en: Read more
sr_RS: Опширније

en: Read more about security concerns with debug display enabled
sr_RS: Прочитајте више о безбедносним проблемима са омогућеним екраном за отклањање грешака

en: Really Simple Plugins is also the author of the below privacy-focused plugins, including consent management, legal documents and analytics!
sr_RS: Really Simple Plugins је такође аутор доле наведених додатака фокусираних на приватност, укључујући управљање пристанком, правне документе и аналитику!

en: Really Simple SSL - Notification Test
sr_RS: Really Simple SSL - тест обавештења

en: Really Simple SSL - Verify your email address
sr_RS: Really Simple SSL - Потврдите Вашу имејл адресу

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Really Simple SSL и Really Simple SSL додаци не обрађују никакве личне информације, тако да се GDPR не примењује на ове додатке или употребу ових додатака на вашој веб локацији. Нашу политику приватности можете пронаћи <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">овде</a>.

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
sr_RS: Really Simple SSL аутоматски открива ваша подешавања и конфигурише вашу веб локацију да ради преко HTTPS-а. Да бисмо га одржали лаганим, свели смо опције на минимум. Ваша веб локација ће се пребацити на SSL једним кликом.

en: Really Simple SSL collects information about plugins, themes, and core vulnerabilities from our database powered by WPVulnerability. Anonymized data about these vulnerable components will be sent to Really Simple SSL for statistical analysis to improve open-source contributions. For more information, please read our privacy statement.
sr_RS: Really Simple SSL прикупља информације о додацима, темама и основним рањивостима из наше базе података коју покреће WPVulnerability. Анонимизовани подаци о овим рањивим компонентама биће послати на Really Simple SSL ради статистичке анализе и побољшања доприноса отвореном коду. За више информација прочитајте нашу изјаву о приватности.

en: Really Simple SSL dashboard
sr_RS: Really Simple SSL надзорна табла

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
sr_RS: Really Simple SSL је открио SSL сертификат, али није конфигурисан да примењује SSL.

en: Really Simple SSL has a new feature! Introducing Vulnerability Detection, enable it now.
sr_RS: Really Simple SSL има нову функцију! Представљамо откривање рањивости, омогућите га сада.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
sr_RS: Really Simple SSL није добио никакав одговор са веб странице.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
sr_RS: Додатак је успешно инсталиран, али није пронађен валидан SSL сертификат.

en: Recommended Hardening Features
sr_RS: Препоручене карактеристике очвршћавања

en: Recommended Security Headers
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља

en: Recommended by Really Simple Plugins
sr_RS: Препоручени од стране Really Simple Plugins

en: Recommended security headers enabled.
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља су омогућена.

en: Recommended security headers installed
sr_RS: Инсталирана су препоручена сигурносна заглавља

en: Redirect method
sr_RS: Метода преусмеравања

en: Redirection
sr_RS: Преусмеравање

en: Redirects your site to https with a SEO friendly 301 redirect if it is requested over http.
sr_RS: Преусмерава вашу веб локацију на https уз SEO прилагођено 301 преусмеравање ако се захтева преко http.

en: Regions
sr_RS: Регије

en: Remove from public location with Really Simple SSL
sr_RS: Уклоните са јавне локације помоћу Really Simple SSL

en: Rename admin user enabled: Please choose a new username of at least 3 characters, which is not in use yet.
sr_RS: Преименуј администраторског корисника омогућено: Молимо изаберите ново корисничко име од најмање 3 знака, које још није у употреби.

en: Rename and randomize your database prefix
sr_RS: Преименујте и насумично подесите префикс базе података

en: Renew certificate
sr_RS: Обновите сертификат

en: Renew installation
sr_RS: Обновите инсталацију

en: Resend Code
sr_RS: Поново пошаљи код

en: Restore files
sr_RS: Врати датотеке у претходно стање

en: Restrict creation of administrator roles
sr_RS: Ограничите креирање администраторских улога

en: Retrieving Cloudways server data...
sr_RS: Преузимање података Cloudways сервера...

en: Retrieving DNS verification token...
sr_RS: Преузимање DNS токена за верификацију...

en: Retrieving package information...
sr_RS: Преузимање информација о пакету...

en: Retry
sr_RS: Покушајте поново

en: Review the detected configuration in 'Content Security Policy'.
sr_RS: Прегледајте откривену конфигурацију у „Смерницама безбедности садржаја“.

en: Risk
sr_RS: Ризик

en: Roll back changes made to your files
sr_RS: Враћање промена извршених у датотекама

en: Roll back file changes
sr_RS: Враћање промена датотека

en: Run System Health Scan
sr_RS: Покрените скенирање здравља система

en: SSL Status Test
sr_RS: Тест тренутног стања

en: SSL activation in progress
sr_RS: SSL активација у току

en: SSL certificate should be generated and installed.
sr_RS: SSL сертификат треба да се генерише и инсталира.

en: SSL certificate will expire on %s.
sr_RS: SSL сертификат ће истећи %s.

en: SSL configuration finished!
sr_RS: SSL конфигурација је завршена!

en: SSL is activated on your site.
sr_RS: SSL је активиран на вашем сајту.

en: SSL is enabled networkwide.
sr_RS: ССЛ је омогућен широм мреже.

en: SSL is enabled on your site.
sr_RS: SSL је омогућен на вашем сајту.

en: SSL is not enabled on your network
sr_RS: SSL није омогућен на вашој мрежи

en: SSL is not enabled yet.
sr_RS: SSL још увек није омогућен.

en: SSL is not enabled.
sr_RS: SSL није омогућен.

en: SSL is not yet enabled on this site.
sr_RS: SSL још увек није омогућен на овом сајту.

en: SSL is now activated. Follow the three steps in this article to check if your website is secure.
sr_RS: SSL је сада активиран. Пратите три корака у овом чланку да бисте проверили да ли је ваша веб локација безбедна.

en: SSL successfully installed on %s
sr_RS: SSL је успешно инсталиран на %s

en: Save and continue
sr_RS: Сачувај и настави

en: Searching for js and css files and links to external resources in website, %d of %d
sr_RS: Тражење js и css датотека и веза за вањске ресурсе на веб страници, %d од %d

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
sr_RS: Тражење везе до странице за инсталацију SSL-а на вашем серверу...

en: Searching for mixed content in css and js files, %s of %s
sr_RS: Тражење мешовитог садржаја у css и js датотекама, %s од %s

en: Security Headers
sr_RS: Сигурносна заглавља

en: Security Headers Test
sr_RS: Тест сигурносних заглавља

en: Security through obscurity. Your site is no longer using the default wp_ prefix for database tables. The process has been designed to only complete and replace the tables after all wp_ tables are successfully renamed. In the unlikely event that this does lead to database issues on your site, please navigate to our troubleshooting article.
sr_RS: Сигурност кроз нејасноће. Ваш сајт више не користи подразумевани wp_ префикс за табеле базе података. Процес је дизајниран да доврши и замени табеле само након што су све wp_ табеле успешно преименоване. У мало вероватном случају да ово доведе до проблема са базом података на вашој веб локацији, идите до нашег чланка за решавање проблема.

en: See which recommended security headers are not present on your website.
sr_RS: Погледајте која препоручена безбедносна заглавља нису присутна на вашој страници.

en: Self (Default)
sr_RS: Себе (задано)

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
sr_RS: Алат за анализу који се самостално хостује и прилагођен приватности.

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send an email code during login. You can force user roles to use two-step verification, or leave the choose with your users, if so desired.
sr_RS: Пошаљите имејл код током пријављивања. Можете натерати корисничке улоге да користе верификацију у два корака или препустити избор својим корисницима, ако то желите.

en: Serve encrypted and authenticated responses
sr_RS: Послужите шифроване и проверене одговоре

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
sr_RS: Поставите дозволе на 644 да бисте омогућили генерисање SSL-а.

en: Set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Подесите свој wp-config.php на могућност писања и поново учитајте ову страницу.

en: Settings
sr_RS: Поставке

en: Settings update: .htaccess redirect
sr_RS: Ажурирање подешавања: .htaccess преусмеравање

en: Settings update: Database prefix changed
sr_RS: Ажурирање подешавања: Промењен префикс базе података

en: Settings update: Debug.log file relocated
sr_RS: Ажурирање подешавања: датотека Debug.log је премештена

en: Settings update: Username 'admin' renamed
sr_RS: Ажурирање подешавања: Корисничко име „админ“ је преименовано

en: Several automatic updates for components have been scheduled due to the discovery of vulnerabilities on %s.
sr_RS: Неколико аутоматских ажурирања за компоненте је заказано због откривања рањивости на %s.

en: Several automatic updates for vulnerable components, scheduled on %s, have been successful.
sr_RS: Неколико аутоматских ажурирања за рањиве компоненте, заказаних за %s, било је успешно.

en: Several automatic updates for vulnerable components, scheduled on %s, have failed.
sr_RS: Неколико аутоматских ажурирања за рањиве компоненте, заказаних за %s, било је неуспешно.

en: Several vulnerable components quarantined on %s.
sr_RS: Неколико рањивих компоненти стављено је у карантин на %s.

en: Several vulnerable components scheduled for update on %s, have failed.
sr_RS: Неколико рањивих компоненти заказаних за ажурирање на %s није успело.

en: Site wide - Test Notification
sr_RS: Широм сајта – Тест обавештења

en: Site-wide, admin notification
sr_RS: Администраторско обавештење на целом сајту

en: Something went wrong
sr_RS: Нешто није у реду

en: Something went wrong. If this doesn't work, you can put the original files back by changing files named 'rsssl-bkp-filename' to filename.
sr_RS: Нешто је пошло наопако. Ако ово не успе, оригиналне датотеке можете вратити тако што ћете променити датотеке под именом 'rsssl-bkp-filenam' у 'filenamе'.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again, or fix manually.
sr_RS: Нешто је пошло наопако. Освежите страницу и покушајте поново, или ручно поправите.

en: Source
sr_RS: Извор

en: Start login protection by adding an additional layer during authentication. This will leave authentication less dependent on just a single password. Want to force strong passwords? Check out Password Security.
sr_RS: Започните заштиту приликом пријављивања додавањем додатног слоја током аутентификације. Ово ће оставити аутентификацију мање зависном од само једне лозинке. Желите да форсирате јаке лозинке? Проверите безбедност лозинке.

en: Status
sr_RS: Статус

en: Stop editing the .htaccess file
sr_RS: Престаните да ажурирате .htaccess документ

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
sr_RS: Чувајте за потребе обнављања. Ако није ускладиштено, обнављање ће можда морати да се уради ручно.

en: Success
sr_RS: Успех

en: Successfully added TXT record.
sr_RS: Успешно је додат TXT запис.

en: Successfully generated certificate.
sr_RS: Успешно генерисан сертификат.

en: Successfully installed Let's Encrypt
sr_RS: Успешно инсталиран Let's Encrypt

en: Successfully installed SSL
sr_RS: Успешно инсталиран SSL

en: Successfully retrieved account
sr_RS: Успешно преузет налог

en: Successfully retrieved server id and app id
sr_RS: Успешно преузет ИД сервера и ИД апликације

en: Successfully verified DNS records
sr_RS: DNS записи су успешно верификовани

en: Successfully verified alias domain.
sr_RS: Успешно верификован алиас домен.

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Suspicious admin account detected
sr_RS: Откривен је сумњив администраторски налог

en: System
sr_RS: Систем

en: System status
sr_RS: Статус система

en: TLS version
sr_RS: TLS верзија

en: TLS version is up-to-date
sr_RS: TLS верзија је ажурирана

en: Temporary block
sr_RS: Привремена блокада

en: Terms & Conditions
sr_RS: Услови коришћења.

en: Terms & Conditions are accepted.
sr_RS: Услови и одредбе су прихваћени.

en: Terms and Conditions
sr_RS: Услови и одредбе

en: Test not found.
sr_RS: Тест није пронађен.

en: Test notification email error
sr_RS: Грешка за тестирање обавештења путем имејла

en: Test notifications
sr_RS: Тестна обавештења

en: Test notifications can be used to test email delivery and shows how vulnerabilities will be reported on your WordPress installation.
sr_RS: Тестна обавештења се могу користити за тестирање испоруке е-поште и показују како ће се рањивости пријавити на вашој инсталацији WordPress-а.

en: Thanks for updating!
sr_RS: Хвала на ажурирању!

en: The %s security header is not set by Really Simple SSL, but has a non-recommended value: "%s".
sr_RS: Сигурносно заглавље %s није постављено  Really Simple SSL-ом, али има непрепоручену вредност: „%s“.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
sr_RS: Документ 'force-deactivate.php' мора бити преименован у екстензију .txt. У супротном ваш ssl може бити искључен од стране било кога на интернету.

en: The .htaccess redirect has been enabled on your site. If the server configuration is non-standard, this might cause issues. Please check if all pages on your site are functioning properly.
sr_RS: .htaccess преусмеравање је омогућено на вашем сајту. Ако је конфигурација сервера нестандардна, то може изазвати проблеме. Проверите да ли све странице на вашем сајту функционишу исправно.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on PHP redirect.
sr_RS: Правила преусмеравања .htaccess изабрана од стране овог додатка нису успела у тесту. Подесите ручно или одбаците да бисте отишли ​​на PHP преусмеравање.

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
sr_RS: 301 .htaccess преусмеравање је најбржа и најпоузданија опција преусмеравања.

en: The 301 redirect with .htaccess to HTTPS is now enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање са .htaccess на HTTPS је сада омогућено.

en: The DISALLOW_FILE_EDIT constant is defined and set to false. You can remove it from your wp-config.php.
sr_RS: DISALLOW_FILE_EDIT Константа је дефинисана и постављена на нетачно. Можете га уклонити из вашег wp-config.php.

en: The DNS response for %s was %s, while it should be %s.
sr_RS: DNS одговор за %s је био %s, док би требало да буде %s.

en: The Essentials
sr_RS: Основно

en: The Event Log shows all relevant events related to limit login attempts. You can filter the log using the dropdown on the top-right to only show warnings.
sr_RS: Евиденција догађаја приказује све релевантне догађаје у вези са ограничењем покушаја пријаве. Можете да филтрирате евиденцију помоћу падајућег менија у горњем десном углу да бисте приказали само упозорења.

en: The Hosting Panel software was not recognized. Depending on your hosting provider, the generated certificate may need to be installed manually.
sr_RS: Софтвер Хостинг Панел није препознат. У зависности од вашег хостинг добављача, генерисани сертификат ће можда морати да се инсталира ручно.

en: The PHP function CURL has successfully been detected.
sr_RS: PHP функција CURL је успешно откривена.

en: The PHP function CURL is not available on your server, which is required. Please contact your hosting provider.
sr_RS: PHP функција CURL није доступна на вашем серверу, што је неопходно. Молимо контактирајте свог хостинг провајдера.

en: The SSL certificate has been renewed, and requires manual %sinstallation%s in your hosting dashboard.
sr_RS: SSL сертификат је обновљен и захтева ручну %sинсталацију%s на контролној табли вашег хостинга.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
sr_RS: Услови и одредбе нису прихваћени. Прихватите у општим подешавањима.

en: The URL you use to access your DirectAdmin dashboard. Ends on :2222.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој DirectAdmin контролној табли. Завршава се :2222.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој Plesk контролној табли. Завршава се :8443.

en: The URL you use to access your cPanel dashboard. Ends on :2083.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој cPanel контролној табли. Завршава се :2083.

en: The automatic installation of your certificate has failed. Please check your credentials, and retry the %sinstallation%s.
sr_RS: Аутоматска инсталација вашег сертификата није успела. Проверите своје акредитиве и покушајте поново са %sинсталацијом%s.

en: The built-in file editors are accessible to others.
sr_RS: Уграђени уређивачи датотека су доступни другима.

en: The certificate generation was rate limited for 10 minutes because the authorization failed.
sr_RS: Генерисање сертификата је било ограничено на 10 минута јер ауторизација није успела.

en: The certificate installation was rate limited. Please try again later.
sr_RS: Инсталација сертификата је ограничена стопом. Покушајте поново касније.

en: The certs directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум "certs" није још креиран.

en: The certs directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум "certs" је успешно креиран.

en: The challenge directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум "challenge" није још креиран.

en: The challenge directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум "challenge" је успешно креиран.

en: The code to block code execution in the uploads folder cannot be added automatically on nginx. Add the following code to your nginx.conf file:
sr_RS: Код за блокирање извршавања кода у фолдеру за отпремање не може се аутоматски додати на nginx. Додајте следећи код у вашу nginx.conf датотеку:

en: The content security policy has many options, so we always recommend starting in ‘learning mode’ to see what files and scripts are loaded.
sr_RS: Политика безбедности садржаја има много опција, тако да увек препоручујемо да почнете у „режиму учења“ да бисте видели које датотеке и скрипте се учитавају.

en: The email address was not set. Please set the email address
sr_RS: Адреса е-поште није постављена. Подесите адресу е-поште

en: The extensive mixed content scan will list all current and future issues and provide a fix, or instructions to fix manually.
sr_RS: Опсежно скенирање мешовитог садржаја ће навести све тренутне и будуће проблеме и обезбедити исправку или упутства за ручно решавање.

en: The file could not be downloaded. It might not exist, or downloading is blocked. Fix manually.
sr_RS: Ова датотека није могла бити преузета. Можда не постоји или је преузимање блокирано. Поправите ручно.

en: The file could not be downloaded. The file might not exist, or downloading is be blocked by the server. Fix manually.
sr_RS: Ова датотека није могла бити преузета. Можда не постоји или је преузимање блокирао сервер. Поправите ручно.

en: The following directories do not have the necessary writing permissions.
sr_RS: Следећи директоријуми немају потребне дозволе за писање.

en: The following information is attached when you send this form: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins.
sr_RS: Следеће информације су приложене када пошаљете овај образац: лиценцни кључ, резултати скенирања, ваш домен, .htaccess датотека, дневник отклањања грешака и листа активних додатака.

en: The following recommended security headers have not been set: %s
sr_RS: Следећа препоручена безбедносна заглавља нису подешена: %s

en: The key directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум кључева није још креиран.

en: The key directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум кључева је успешно креиран.

en: The last scan was completed with errors. Are you sure these issues don't impact your site?
sr_RS: Последње скенирање је завршено са грешкама. Јесте ли сигурни да ови проблеми не утичу на вашу страницу?

en: The last scan was completed with errors. Only migrate if you are sure the found errors are not a problem for your site.
sr_RS: Последње скенирање је завршено са грешкама. Мигрирајте само ако сте сигруни да пронађене грешке нису проблем за вашу страницу.

en: The license information could not be retrieved at this moment. Please try again at a later time.
sr_RS: Информације о лиценци тренутно нису могле бити преузете. Покушајте поново касније.

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
sr_RS: Поправљање помешаног садржаја није пронађено због грешке cURL : %s. cURL грешке су често изазване застарелом верзијом PHP-а или cURL-а и не утиче на презентацију вашег сајта. Контактирајте хостинг провајдера за сређивање.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја је активан, али није откривен на насловној страни.

en: The non-www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sr_RS: Верзија вашег сајта без www не упућује на ову веб локацију. Ово се препоручује, јер ће вам омогућити да га додате и у сертификат.

en: The order is invalid, possibly due to too many failed authorization attempts. Please start at the previous step.
sr_RS: Наруџбина је неважећа, вероватно због превише неуспешних покушаја ауторизације. Почните од претходног корака.

en: The recommended security headers are detected on your site.
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља су откривена на вашој веб локацији.

en: The required directories have the necessary writing permissions.
sr_RS: Потребни директоријуми имају потребне дозволе за писање.

en: The settings below determine how strict your site will be protected. You can leave these settings on their default values, unless you experience issues.
sr_RS: Подешавања у наставку одређују колико ће строго ваша веб локација бити заштићена. Ова подешавања можете оставити на подразумеваним вредностима, осим ако не будете имали проблема.

en: The system is not ready for the DNS verification yet. Please run the wizard again.
sr_RS: Систем још није спреман за DNS верификацију. Поново покрените чаробњак.

en: The system is not ready for the installation yet. Please run the wizard again.
sr_RS: Систем још није спреман за инсталацију. Поново покрените чаробњак.

en: The used domain for your email address is not allowed.
sr_RS: Коришћени домен за вашу адресу е-поште није дозвољен.

en: The user and IP address will be temporarily unable to login for the specified duration. You can block IP addresses indefinitely via the IP addresses block.
sr_RS: Корисник и IP адреса привремено неће моћи да се пријаве током наведеног периода. IP адресе можете блокирати на неодређено време путем блока IP адреса.

en: The value, WP_DEBUG_DISPLAY, has either been enabled by WP_DEBUG or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sr_RS: Вредност, WP_DEBUG_DISPLAY, је или омогућио WP_DEBUG или је додата у вашу конфигурациону датотеку. Ово ће омогућити да се грешке приказују на предњој страни ваше веб странице.

en: The value, WP_DEBUG_LOG, has been added to this website’s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sr_RS: Вредност, WP_DEBUG_LOG, је додата у конфигурациону датотеку ове веб странице. То значи да ће све грешке на сајту бити записане у датотеку која је потенцијално доступна свим корисницима.

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
sr_RS: У датотеку wp-config.php није могуће писати и треба је уређивати. Подесите ову датотеку на могућност писања.

en: The www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sr_RS: Www верзија вашег сајта не упућује на ову веб локацију. Ово се препоручује, јер ће вам омогућити да га додате и у сертификат.

en: There have been too many failed two-factor authentication attempts, which often indicates that the password has been compromised. The password has been reset in order to protect the account.
sr_RS: Било је превише неуспешних покушаја двофакторске аутентификације, што често указује на то да је лозинка компромитована. Лозинка је ресетована у циљу заштите налога.

en: There was a problem editing the file. Please try manually.
sr_RS: Постоји проблем са уређивањем датотеке. Покушајте ручно.

en: These are some of our new features, and weʼre just getting started.
sr_RS: Ово су неке од наших нових функција и тек почињемо.

en: These notifications are set to the minimum risk level that triggers a notification. For example, the default site-wide notification triggers on high-risk and critical vulnerabilities.
sr_RS: Ова обавештења су подешена на минимални ниво ризика који покреће обавештење. На пример, подразумевано обавештење на целом сајту покреће високоризичне и критичне рањивости.

en: These security headers are the fundamental security measures to protect your website visitors while visiting your website.
sr_RS: Ова безбедносна заглавља су основне безбедносне мере за заштиту посетилаца ваше веб странице док посећују вашу веб страницу.

en: These user roles are forced to enter the authentication code.
sr_RS: Ове корисничке улоге су принуђене да унесу код за потврду аутентичности.

en: They might be misused if you don’t actively tell the browser to disable these features.
sr_RS: Они могу бити злоупотребљени ако активно не кажете прегледачу да онемогући ове функције.

en: This adds extra requirements for strong passwords for new users and updated passwords.
sr_RS: Ово додаје додатне захтеве за јаке лозинке за нове кориснике и ажуриране лозинке.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
sr_RS: Чини се да је ово неважећи лиценцни кључ за овај додатак.

en: This domain is not activated for this Really Simple SSL Pro license. Please activate the license for this domain.
sr_RS: Овај домен није активиран за ову Really Simple SSL Pro лиценцу. Активирајте лиценцу за овај домен.

en: This downloads the file from the domain without SSL, inserts it into WP media, and changes the URL to the new URL.
sr_RS: Ово преузима датотеку са домена без SSL-а, убацује је у WP медиј, и мења URL адресу у нову URL адресу.

en: This email address is used to create a Let's Encrypt account. This is also where you will receive renewal notifications.
sr_RS: Ова адреса е-поште ће се користити за креирање налога на Let's Encrypt. Овде ћете такође добијати обавештења о обнови.

en: This email is confirmation that any security notices are likely to reach your inbox.
sr_RS: Овај имејл је потврда да ће сва безбедносна обавештења вероватно стићи у ваше пријемно сандуче.

en: This email is part of the Really Simple SSL Notification System
sr_RS: Ова е-пошта је део Really Simple SSL система обавештења

en: This email was sent to
sr_RS: Овај имејл је послан

en: This feature depends on multiple standard background processes. If a process fails or is unavailable on your system, detection might not work. We run frequent tests for this purpose. We will notify you accordingly if there are any issues.
sr_RS: Ова функција зависи од више стандардних позадинских процеса. Ако процес не успе или је недоступан на вашем систему, откривање можда неће функционисати. У ту сврху спроводимо честе тестове. У складу са тим ћемо вас обавестити ако буде било каквих проблема.

en: This feature is not enabled.
sr_RS: Ова функција није омогућена.

en: This is a multisite configuration with subdomains. You should generate a wildcard certificate on the root domain.
sr_RS: Ово је конфигурација са више локација са поддоменима. Требало би да генеришете џокер сертификат на основном домену.

en: This is a security feature implemented by web browsers to control how web pages from different origins can interact with each other.
sr_RS: Ово је безбедносна функција коју имплементирају веб прегледачи да би контролисали како веб странице различитог порекла могу међусобно да комуницирају.

en: This is a test notification from Really Simple SSL. You can safely dismiss this message.
sr_RS: Ово је тестно обавештење од Really Simple SSL. Можете безбедно да одбаците ову поруку.

en: This is a vulnerability alert from Really Simple SSL for %s.
sr_RS: Ово је упозорење о рањивости од Really Simple SSL за %s.

en: This is the end of the update cycle, we recommend manually removing %s.
sr_RS: Ово је крај циклуса ажурирања, препоручујемо да ручно уклоните %s.

en: This is the end of the update cycle, we recommend manually removing vulnerable components.
sr_RS: Ово је крај циклуса ажурирања, препоручујемо да ручно уклоните рањиве компоненте.

en: This is the vulnerability overview. Here you will find current known vulnerabilities on your system. You can find more information and helpful, actionable insights for every vulnerability under details.
sr_RS: Ово је преглед рањивости. Овде ћете пронаћи актуелне познате рањивости на вашем систему. Више информација и корисних, практичних увида за сваку рањивост можете пронаћи у детаљима.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
sr_RS: То доводи до проблема приликом активирања SSL мреже, јер ће поддомени бити присиљени преко SSL-а, док још немају важећи сертификат.

en: This license is not valid for this product. Find out why on your %saccount%s.
sr_RS: Лиценца није важећа за овај производ. Сазнајте зашто на вашем %sналогу%s.

en: This license is not valid. Find out why on your %saccount%s.
sr_RS: Ова дозвола није важећа. Сазнајте зашто на свом %sналогу%s.

en: This setting will block attempts to assign administrator roles outside the native user creation process by WordPress. This might include other plugins that create, edit or assign roles to users. If you need to create an administrator in a third-party plugin, temporarily disable this setting while you make the changes.
sr_RS: Ово подешавање ће блокирати покушаје додељивања улога администратора ван процеса креирања изворног корисника од стране WordPress-а. Ово може укључивати друге додатке који креирају, уређују или додељују улоге корисницима. Ако треба да направите администратора у додатку треће стране, привремено онемогућите ово подешавање док уносите промене.

en: This will include both the www. and non-www. version of your domain.
sr_RS: Ово ће укључити и www. и не-www. верзију вашег домена.

en: This will limit or fully disable HTTP requests that are not needed, but could be used with malicious intent.
sr_RS: Ово ће ограничити или потпуно онемогућити HTTP захтеве који нису потребни, али се могу користити са злонамерном намером.

en: This will permanently change your database prefixes and you can NOT rollback this feature. Please make sure you have a back-up.
sr_RS: Ово ће трајно променити префиксе ваше базе података и НЕ можете да вратите ову функцију. Уверите се да имате резервну копију.

en: This will put the files back that were changed by the fix option in Really Simple SSL Pro.
sr_RS: Ово ће вратити датотеке које је променила опција за поправке у Really Simple SSL Pro.

en: This will send emails about vulnerabilities directly from your server. Make sure you can receive emails by the testing a preview below. If this feature is disabled, please enable notifications under general settings.
sr_RS: Ово ће слати е-поруке о рањивостима директно са вашег сервера. Уверите се да можете да примате е-пошту тако што ћете тестирати преглед испод. Ако је ова функција онемогућена, омогућите обавештења у општим подешавањима.

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
sr_RS: Да бисте осигурали да сав саобраћај пролази кроз ССЛ, омогућите 301 преусмеравање.

en: To safely enable SSL on your server configuration, you should add the following line of code to your wp-config.php.
sr_RS: Да бисте безбедно омогућили SSL на конфигурацији вашег сервера, требало би да додате следећи ред кода у свој wp-config.php.

en: To set the httponly secure cookie settings, your wp-config.php has to be edited, but the file is not writable.
sr_RS: Да бисте подесили подешавања безбедног колачића за httponly, ваш wp-config.php мора бити измењен, али у датотеку није могуће писати.

en: To use certain features in Really Simple SSL we need to confirm emails are delivered without issues.
sr_RS: Да бисмо користили одређене функције у Really Simple SSL-у, морамо да потврдимо да се имејлови испоручују без проблема.

en: Token not generated. Please complete the previous step.
sr_RS: Токен није генерисан. Молимо довршите претходни корак.

en: Token not received yet.
sr_RS: Токен још није примљен.

en: Token successfully retrieved.
sr_RS: Токен је успешно преузет.

en: Too many invalid verification codes, you can try again in %s. This limit protects your account against automated attacks.
sr_RS: Превише неважећих верификационих кодова, можете покушати поново у %s. Ово ограничење штити ваш налог од аутоматизованих напада.

en: Trusted
sr_RS: Поуздано

en: Trying to create directory in root of website.
sr_RS: Покушавам да креирам директоријум у корену веб локације.

en: Two Factor Authentication
sr_RS: Двофакторска аутентификација

en: Two years (required for preload)
sr_RS: Две године (потребно за предучитавање)

en: Two-step verification
sr_RS: Верфикација у два корака

en: Two-step verification is the first feature we regard as login protection. Want to know more about this feature, and what is to come?
sr_RS: Верификација у два корака је прва функција коју сматрамо заштитом приликом пријаве. Желите да сазнате више о овој функцији и шта следи?

en: Two-step verification will be optional for these user roles, and they can disable it on first login.
sr_RS: Верификација у два корака ће бити опциона за ове корисничке улоге и они је могу онемогућити при првом пријављивању.

en: Two-step verification will enhance the authentication process by adding an additional layer. Selected users will be required to enter their correct credentials first, and then they must provide a one-time code sent to their email as an extra step.
sr_RS: Верификација у два корака ће побољшати процес аутентификације додавањем додатног слоја. Од одабраних корисника ће се тражити да прво унесу своје исправне акредитиве, а затим морају да доставе једнократни код послат на њихову е-пошту као додатни корак.

en: Type
sr_RS: Укуцајте

en: Unable to connect to cPanel
sr_RS: Није могуће повезати се са cPanel-ом

en: Unauthorized administrators
sr_RS: Неовлашћени администратори

en: Unblock link sent
sr_RS: Веза за деблокирање је послата

en: Unblock link sent to %s
sr_RS: Веза за деблокирање је послата на %s

en: Unknown event
sr_RS: Непознати догађај

en: Unlimited activations available.
sr_RS: Доступне неограничене активације.

en: Unlock Account
sr_RS: Откључај налог

en: Update Alert: %s
sr_RS: Упозорење о ажурирању: %s

en: Update Really Simple SSL Free to the latest version for optimal compatibility.
sr_RS: Ажурирајте Really Simple SSL Free на најновију верзију за оптималну компатибилност.

en: Upgrade
sr_RS: Надоградите

en: Upgrade to a %s5 sites or Agency%s license.
sr_RS: Надоградите на %s5 странице или Agency%s лиценцу.

en: Upgrade to an %sAgency%s license.
sr_RS: Надоградите на %sAgency%s лиценцу.

en: Upgrading...
sr_RS: Надоградња...

en: Uploads folder not writable.
sr_RS: У фасциклу за отпремање није могуће писати.

en: User
sr_RS: Корисник

en: User %s added to permanent blocklist
sr_RS: Корисник %s је додат на сталну листу блокираних

en: User %s added to temporary blocklist
sr_RS: Корисник %s је додат на привремену листу блокираних

en: User %s added to trusted  IP list
sr_RS: Корисник %s је додат на листу поузданих

en: User %s removed from permanent blocklist
sr_RS: Корисник %s је уклоњен са сталне листе блокираних

en: User %s removed from temporary blocklist
sr_RS: Корисник %s је уклоњен са привремене листе блокираних

en: User %s removed from trusted IP list
sr_RS: Корисник %s је уклоњен са листе поузданих

en: User added to blocklist
sr_RS: Корисник је додат на листу блокираних

en: User added to trusted list
sr_RS: Корисник је додат на листу поузданих

en: User locked out
sr_RS: Корисник је закључан

en: User removed from blocklist
sr_RS: Корисник је уклоњен са листе блокираних

en: User removed from trusted list
sr_RS: Корисник је уклоњен са листе поузданих

en: User role
sr_RS: Улоге корисника

en: User roles for password change
sr_RS: Корисничке улоге за промену лозинке

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username 'admin' has been changed to %s
sr_RS: Корисничко име 'админ' је промењено у %s

en: Users
sr_RS: Корисници

en: Users trying to enter via /wp-admin or /wp-login.php will be redirected to this URL.
sr_RS: Корисници који покушавају да уђу преко /wp-admin или /wp-login.php биће преусмерени на овај УРЛ.

en: Valid license for %s.
sr_RS: Лиценца важи до %s.

en: Valid until %s.
sr_RS: Вреди до %s.

en: Validating license...
sr_RS: Потврда лиценце...

en: Verification Code:
sr_RS: Верификациони код:

en: Verify email
sr_RS: Потврди имејл

en: Verify your email address to get the most out of Really Simple SSL.
sr_RS: Верификујте своју имејл адресу да бисте на најбољи начин искористили Really Simple SSL.

en: Verify your website
sr_RS: Верификујте своју веб страницу

en: View
sr_RS: Погледајте

en: View settings page
sr_RS: Погледајте страницу подешавања

en: View vulnerabilities
sr_RS: Погледајте рањивости

en: Visit Dashboard
sr_RS: Посетите контролну таблу

en: Vulnerabilities
sr_RS: Рањивости

en: Vulnerabilities Overview
sr_RS: Преглед рањивости

en: Vulnerabilities detected
sr_RS: Откривене су рањивости

en: Vulnerability Alert: %s
sr_RS: Упозорење о рањивости: %s

en: Vulnerability Detection
sr_RS: Откривање рањивости

en: Vulnerability Measures
sr_RS: Мере рањивости

en: Vulnerability: %s
sr_RS: Рањивост: %s

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: Warning: Your account has attempted to login without providing a valid two factor token. The last failed login occurred %2$s ago. If this wasn't you, you should reset your password. | Warning: %1$s login attempts have been detected on your account with the correct password but with an incorrect two-factor token. The last failed login occurred %2$s ago. If this wasn't you, you should reset your password.
sr_RS[0]: Упозорење: Ваш налог је покушао да се пријави без давања важећег двофакторског токена. Последње неуспело пријављивање се догодило пре %2$s. Ако то нисте били ви, требало би да ресетујете лозинку.
sr_RS[1]: Упозорење: %1$s покушаја пријављивања су откривени на вашем налогу са исправном лозинком, али са нетачним двофакторским токеном. Последње неуспело пријављивање се догодило пре %2$s. Ако то нисте били ви, требало би да ресетујете лозинку.
sr_RS[2]: Упозорење: %1$s покушаја пријављивања су откривени на вашем налогу са исправном лозинком, али са нетачним двофакторским токеном. Последње неуспело пријављивање се догодило пре %2$s. Ако то нисте били ви, требало би да ресетујете лозинку.

en: Warnings
sr_RS: Упозорења

en: We have added many new features to our plugin, now bearing the name Really Simple SSL & Security. But we start like we did almost 10 years ago. Optimising your Encryption with SSL.
sr_RS: Додали смо многе нове функције нашем додатку, који сада носи назив Really Simple SSL & Security. Али почињемо као пре скоро 10 година. Оптимизација шифровања помоћу SSL-а.

en: We have detected administrator roles where the login and display names are the same.
sr_RS: Открили смо администраторске улоге код којих су имена за пријаву и имена за приказ иста.

en: We have detected the %s plugin on your website.
sr_RS: Открили смо додатак %s на вашој веб локацији.

en: We have not detected any known hosting limitations.
sr_RS: Нисмо открили никаква позната ограничења хостинга.

en: We have tried to make our Wizard as simple and fast as possible. Although these questions are all necessary, if there’s any way you think we can improve the plugin, please let us %sknow%s!
sr_RS: Покушали смо да наш чаробњак учинимо што једноставнијим и бржим. Иако су сва ова питања неопходна, ако мислите да можемо да побољшамо додатак, %sобавестите%s нас!

en: We use email notification to explain important updates in plugin settings.
sr_RS: Користимо обавештења е-поштом да бисмо објаснили важна ажурирања у подешавањима додатака.

en: We will initiate %s automatic update cycles, in the next %s hours, to mitigate available vulnerabilities.
sr_RS: Покренућемо %s циклуса аутоматског ажурирања, у наредних %s сати, да бисмо ублажили доступне рањивости.

en: We will initiate a quarantine cycle in the next %s hours to mitigate available vulnerabilities.
sr_RS: Покренућемо циклус карантина у наредних %s сати да бисмо ублажили доступне рањивости.

en: Why Premium Support?
sr_RS: Зашто Премиум подршка?

en: Why did I receive this email?
sr_RS: Зашто сам примио овај имејл?

en: Widget area
sr_RS: Подручје виџета

en: Widget area "%s"
sr_RS: Област виџета "%s"

en: Widget with mixed content
sr_RS: Виџет са мешовитим садржајем

en: Will run a frequent update process on vulnerable components.
sr_RS: Покреће се чест процес ажурирања на рањивим компонентама.

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
sr_RS: WordPress 301 преусмеравање је омогућено. Препоручујемо да омогућите 301 .htaccess преусмеравање.

en: XML-RPC authentication failed
sr_RS: XML-RPC аутентификација није успела

en: XML-RPC authentication successful
sr_RS: XML-RPC аутентификација је успела

en: XML-RPC is a mechanism originally implemented into WordPress to publish content without the need to actually login to the backend. It is also used to login to WordPress from devices other than desktop, or the regular wp-admin interface.
sr_RS: XML-RPC је механизам првобитно имплементиран у WordPress за објављивање садржаја без потребе да се стварно пријавите на backend. Такође се користи за пријављивање на WordPress са уређаја који нису десктоп, или уобичајени wp-admin интерфејс.

en: XML-RPC with Learning Mode
sr_RS: XML-RPC са режимом учења

en: You already have a valid SSL certificate.
sr_RS: Већ имате важећи SSL сертификат.

en: You already have free SSL on your hosting environment.
sr_RS: Већ имате бесплатан SSL на свом хостинг окружењу.

en: You are using Really Simple SSL Pro single site on a multisite environment. Please install Really Simple SSL multisite networkwide for multisite support.
sr_RS: Користите Really Simple SSL Pro једну локацију у окружењу са више локација. Молимо инсталирајте Really Simple SSL pro на више локација широм мреже за подршку за више локација.

en: You are using W3 Total Cache with Disk: Enhanced setting. This can prevent Security headers from being properly loaded.
sr_RS: Користите  W3 Total Cache with Disk: Enhanced подешавања. Ово може спречити правилно учитавање безбедносних заглавља.

en: You are using the Really Simple SSL Shell Exec add on, but your current version needs to be updated.
sr_RS: Користите додатак Really Simple SSL Shell Exec, али ваша тренутна верзија треба да се ажурира.

en: You can add any non-existing username to this table, to instantly block IP addresses that try common usernames like "admin".
sr_RS: Можете додати било које непостојеће корисничко име у ову табелу, да тренутно блокирате IP адресе које покушавају да користе уобичајена корисничка имена као што је „админ“.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
sr_RS: Такође можете да пустите аутоматски скен професионалне верзије да се побрине за ово уместо вас, и да добијете техничку подршку, повећану безбедност са HSTS и више!

en: You can also use our ‘Quarantine’ option to automate this process in the future.
sr_RS: Такође можете користити нашу опцију „Карантин“ да аутоматизујете овај процес у будућности.

en: You can choose to automate the most common actions for a vulnerability. Each action is set to a minimum risk level, similar to the notifications. Please read the instructions to learn more about the process.
sr_RS: Можете изабрати да аутоматизујете најчешће радње за рањивост. Свака радња је подешена на минимални ниво ризика, слично обавештењима. Молимо прочитајте упутства да бисте сазнали више о процесу.

en: You can easily block countries, or entire continents. You can act on the event log below and see which countries are suspicious, or exclude all countries but your own.
sr_RS: Можете лако блокирати земље или читаве континенте. Можете да поступите на основу евиденције догађаја у наставку и видите које су земље сумњиве или да искључите све земље осим ваше.

en: You can edit the source file manually by pressing the edit button.
sr_RS: Можете уредити извор ручно притиском на дугме "Уреди".

en: You can find your Plesk username and password in %s
sr_RS: Ваше Plesk корисничко име и лозинку можете пронаћи у %s

en: You can find your api key %shere%s (make sure you're logged in with your main account).
sr_RS: Можете пронаћи свој АПИ кључ %sовде%s (уверите се да сте пријављени са својим главним налогом).

en: You can follow these %sinstructions%s.
sr_RS: Можете пратити ова %siупутства%si.

en: You can indefinitely block known abusive IP addresses, to completely prevent them from trying to login.
sr_RS: Можете неограничено да блокирате познате увредљиве IP адресе, како бисте их у потпуности спречили да покушају да се пријаве.

en: You can prevent IP addresses from being temporarily blocked by adding them to this list. This can be convenient if you share an IP address with other site users. Usernames that trigger false logins will still be blocked.
sr_RS: Можете спречити да IP адресе буду привремено блокиране тако што ћете их додати на ову листу. Ово може бити згодно ако делите IP адресу са другим корисницима сајта. Корисничка имена која покрећу лажне пријаве ће и даље бити блокирана.

en: You can prevent usernames from being temporarily blocked by adding them to this list. The IP address that triggers false logins will still be blocked.
sr_RS: Можете спречити да се корисничка имена привремено блокирају тако што ћете их додати на ову листу. IP адреса која покреће лажне пријаве ће и даље бити блокирана.

en: You can renew your license on your %saccount%s.
sr_RS: Можете обновити вашу лиценцу на вашем %sналогу%s.

en: You can upgrade on your %saccount%s.
sr_RS: Можете надоградити на вашем %sналогу%s.

en: You do not have any activations left on your Really Simple SSL Pro license. Please upgrade your plan for additional activations.
sr_RS: На вашој Really Simple SSL Pro лиценци нису преостале никакве активације. Надоградите ваш план за додатне активације.

en: You have %s critical vulnerability | You have %s critical vulnerabilities
sr_RS[0]: Имате %s критичну рањивост
sr_RS[1]: Имате %s критичне рањивости
sr_RS[2]: Имате %s критичне рањивости

en: You have %s high-risk vulnerability | You have %s high-risk vulnerabilities
sr_RS[0]: Имате %s рањивост високог ризика
sr_RS[1]: Имате %s рањивости високог ризика
sr_RS[2]: Имате %s рањивост високог ризика

en: You have %s low-risk vulnerability | You have %s low-risk vulnerabilities
sr_RS[0]: Имате %s рањивост ниског ризика
sr_RS[1]: Имате %s рањивости ниског ризика
sr_RS[2]: Имате %s рањивости ниског ризика

en: You have %s medium-risk vulnerability | You have %s medium-risk vulnerabilities
sr_RS[0]: Имате %s рањивост средњег ризика
sr_RS[1]: Имате %s рањивости средњег ризика
sr_RS[2]: Имате %s рањивости средњег ризика

en: You have a lifetime license.
sr_RS: Имате доживотну лиценцу.

en: You have changed your login URL
sr_RS: Променили сте URL адресу за пријаву

en: You have enabled a feature on %s. We think it's important to let you know a little bit more about this feature so you can use it without worries.
sr_RS: Омогућили сте функцију на %s. Мислимо да је важно да вас обавестимо мало више о овој функцији како бисте могли да је користите без бриге.

en: You have enabled the "Rename and randomize your database prefix" option, but the attempt to do this has failed. The option has been disabled.
sr_RS: Омогућили сте опцију „Преименујте и насумично промените префикс базе података“, али покушај да се то уради није успео. Опција је онемогућена.

en: You have installed Really Simple SSL Pro. We have deactivated and removed the free plugin.
sr_RS: Инсталирали сте Really Simple SSL Pro. Деактивирали смо и уклонили бесплатни додатак.

en: You have logged in successfully.
sr_RS: Успешно сте се пријавили.

en: You have requested the login URL for your website. You can log in on %s.
sr_RS: Затражили сте URL за пријаву на своју веб локацију. Можете се пријавити на %s.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
sr_RS: Поставили сте 301 преусмеравање на SSL. Ово је важно за SEO

en: You have the Really Simple SSL Let's Encrypt beta add-on activated. This functionality has now been integrated in core, so you can deactivate the add-on.
sr_RS: Активиран је бета додатакReally Simple SSL Let's Encrypt. Ова функционалност је сада интегрисана у језгро, тако да можете деактивирати додатак.

en: You haven't scanned the site yet, you should scan your site to check for possible issues.
sr_RS: Још увек нисте скенирали страницу, требало би да скенирате страницу да бисте проверили да ли има проблема.

en: You may need to login in again, have your credentials prepared.
sr_RS: Можда ћете морати поново да се пријавите, припремите своје акредитиве.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
sr_RS: Ви покрећете мултисајт инсталацију са поддоменима, али ваш сајт нема сертификат вајлд картице.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
sr_RS: Користите Мрежу подешену на подфолдере, што спречава додатак да поправи недостатак серверске променљиве у wp-config.php.

en: You should have the www domain pointed to the same website as the non-www domain.
sr_RS: Требало би да www домен буде усмерен на исту веб локацију као и домен који није www.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
sr_RS[0]: Још увек имате отворен %s задатак.
sr_RS[1]: Још увек имате отворена %s задатка.
sr_RS[2]: Још увек имате отворених %s задатака.

en: You're using a feature where email is an essential part of the functionality. Please validate that you can send emails on your server.
sr_RS: Користите функцију у којој је е-пошта суштински део функционалности. Потврдите да можете да шаљете е-пошту на свом серверу.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
sr_RS: Ваши директоријуми кључева и сертификата нису правилно заштићени.

en: Your Really Simple SSL Pro license hasn't been activated.
sr_RS: Ваша Really Simple SSL Pro лиценца није активирана.

en: Your Really Simple SSL Pro license is not valid.
sr_RS: Ваша Really Simple SSL Pro лиценца није важећа.

en: Your Really Simple SSL Pro license key has expired. Please renew your license to continue receiving updates and premium support.
sr_RS: Ваш Really Simple SSL Pro лиценцни кључ је истекао. Обновите ваш лиценцни кључ да наставите примати ажурирања и премиум подршку.

en: Your Really Simple SSL Pro license key hasn't been activated yet. You can activate your license key on the license tab.
sr_RS: Ваш Really Simple SSL Pro лиценцни кључ још увек није активиран. Можете активирати ваш лиценцни кључ у картици за лиценце.

en: Your Really Simple SSL Pro license key is not activated. Please activate your license to continue receiving updates and premium support.
sr_RS: Ваш Really Simple SSL Pro лиценцни кључ није активиран. Активирајте вашу лиценцу да наставите примати ажурирања и премиум подршку.

en: Your SSL certificate will expire soon.
sr_RS: Ваш SSL сертификат ће ускоро истећи.

en: Your WordPress version is visible to others.
sr_RS: Ваша WordPress верзија је видљива другима.

en: Your access has been denied, please contact the webmaster for support
sr_RS: Ваш приступ је одбијен, контактирајте вебмастера за подршку

en: Your access has been denied, too many login attempts
sr_RS: Ваш приступ је одбијен, превише покушаја пријаве

en: Your account is locked
sr_RS: Ваш налог је закључан

en: Your certificate is valid until: %s
sr_RS: Ваш сертификат важи до: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
sr_RS: Ваш сертификат ће бити аутоматски обновљен и инсталиран.

en: Your certificate will expire on %s.
sr_RS: Ваш сертификат ће истећи %s.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
sr_RS: Ваш сертификат ће истећи %s. Можете га обновити %sовде%s.

en: Your database prefix is renamed and randomized. Awesome!
sr_RS: Ваш префикс базе података је преименован и насумично одабран. Сјајно!

en: Your database prefix is set to the default 'wp_'.
sr_RS: Ваш префикс базе података је подешен на подразумевани 'wp_'.

en: Your domain meets the requirements for Let's Encrypt.
sr_RS: Ваш домен испуњава услове за Let's Encrypt.

en: Your files already were restored.
sr_RS: Датотеке су већ биле враћене у претходно стање.

en: Your files were restored.
sr_RS: Датотеке су враћене у претходно стање.

en: Your hosting environment does not allow automatic SSL installation.
sr_RS: Ваше окружење за хостовање не дозвољава аутоматску ССЛ инсталацију.

en: Your license could not be found in our system. Please contact %ssupport%s.
sr_RS: Ваша лиценца није пронађена у нашем систему. Молимо, контактирајте %sподршку%s.

en: Your license has been revoked. Please contact %ssupport%s.
sr_RS: Ваша лиценца је опозвана. Молимо, контактирајте %sподршку%s.

en: Your license is not active for this URL.
sr_RS: Ваша лиценца није активна за ову URL адресу.

en: Your license key expired on %s.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је истекао %s.

en: Your license key has been disabled.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је онемогућен.

en: Your license key has expired. Please renew your license key on your %saccount%s.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је истекао. Обновите ваш лиценцни кључ на вашем %sналогу%s.

en: Your license key has reached its activation limit.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је достигао ограничење за активацију.

en: Your login URL has changed to {login_url} to prevent common bot attacks on standard login URLs. Learn more about this feature, common questions and measures to prevent any issues.
sr_RS: Ваша УРЛ адреса за пријаву је промењена у {login_url} да би се спречили уобичајени напади ботова на стандардне УРЛ адресе за пријављивање. Сазнајте више о овој функцији, уобичајеним питањима и мерама за спречавање било каквих проблема.

en: Your login confirmation code for %s
sr_RS: Ваш код за потврду пријаве за %s

en: Your password contains (part of) your (user)name or email address. Choose a different password
sr_RS: Ваша лозинка садржи (део) вашег (корисничког) имена или имејл адресе. Изаберите другу лозинку

en: Your password has expired. Please change your password.
sr_RS: Ваша лозинка је истекла. Молимо промените лозинку.

en: Your password was compromised and has been reset
sr_RS: Ваша лозинка је компромитована и ресетована

en: Your password was reset because of too many failed Two Factor attempts. You will need to <a href="%s">create a new password</a> to regain access. Please check your email for more information.
sr_RS: Ваша лозинка је ресетована због превише неуспешних покушаја са два фактора. Мораћете да <a href="%s">направите нову лозинку</а> да бисте поново добили приступ. Молимо проверите своју е-пошту за више информација.

en: Your password will expire in 7 days
sr_RS: Ваша лозинка ће истећи за 7 дана

en: Your server provides shell functionality, which offers additional methods to install SSL. If installing SSL using the default methods is not possible, you can install the shell add on.
sr_RS: Ваш сервер обезбеђује функционалност љуске, која нуди додатне методе за инсталирање SSL-а. Ако инсталирање SSL-а коришћењем подразумеваних метода није могуће, можете да инсталирате додатак за љуску.

en: Your site has been configured for the HSTS preload list. If you have submitted your site, it will be preloaded. Click %shere%s to submit.
sr_RS: Ваша страница је конфигурисана за HSTS листу унапред учитавања. Ако сте послали своју веб страницу, она ће бити унапред учитана. Кликните  %sовде%s да пошаљете.

en: Your site has exceeded the maximum size for HTTP headers. To prevent issues, the Content Security Policy won't be added to your HTTP headers.
sr_RS: Ваша страница је премашила максималну величину за HTTP заглавља. Да бисмо спречили проблеме, Политика безбедности садржаја неће бити додата у ваша HTTP заглавља.

en: Your site is not configured for HSTS yet.
sr_RS: Ваша локација још увек није конфигурисана за HSTS.

en: Your site is not yet configured for the HSTS preload list.
sr_RS: Ваша локација још увек није конфигурисана за HSTS листу унапред учитавања.

en: Your site is set to display errors on your website
sr_RS: Ваша страница је подешена да приказује грешке на вашој веб страници

en: Your site is vulnerable to user enumeration attacks.
sr_RS: Ваш сајт је подложан нападима набрајања корисника.

en: Your site logs information to a public debugging file.
sr_RS: Ваша веб страница бележи информације у јавну датотеку за отклањање грешака.

en: Your site redirects 404 pages to the http:// version of your homepage. This can cause mixed content issues with images.
sr_RS: Ваша страница преусмерава све 404 странице на http://верзију ваше почетне стране. Ово може изазвати проблеме са мешовитм садржајем.

en: Your site registered a user with the name 'admin'.
sr_RS: Ваша страница је регистровала корисника са именом 'админ'.

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sr_RS: Ваш сајт користи Divi. Ово може захтевати неке додатне кораке пре добијања безбедне браве.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sr_RS: Ваш сајт користи Elementor. Ово може захтевати неке додатне кораке пре добијања безбедне браве.

en: Your site uses an outdated version of TLS. Upgrade to TLS 1.2 or TLS 1.3 to keep your site secure.
sr_RS: Ваша страница користи застарелу верзију TLS-а. Надоградите на TLS 1.2 или TLS 1.3 да би ваша страница била безбедна.

en: Your verification code expired, click “Resend Code” to receive a new verification code.
sr_RS: Ваш верификациони код је истекао, кликните на „Поново пошаљи код“ да бисте добили нови верификациони код.

en: Your website does not send all recommended security headers.
sr_RS: Ваша веб локација не шаље сва препоручена безбедносна заглавља.

en: Your website's ip address is blocked. Please add your domain's ip address to the security policy in CPanel
sr_RS: ip адреса ваше веб локације је блокирана. Додајте IP адресу свог домена у безбедносну политику у CPanel-у

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
sr_RS: Ваш wp-config.php мора бити ажуриран, али је онемогућен упис.

en: attempts
sr_RS: покушаји

en: cached file, deactivate cache to see the actual source
sr_RS: кеширана датотека, деактивирајте кеш да видите стварни извор

en: critical
sr_RS: критично

en: file
sr_RS: датотека

en: forbidden - number in author name not allowed = %s
sr_RS: забрањено - број у имену аутора није дозвољен = %s

en: high-risk
sr_RS: висок ризик

en: iFrame in the wp_postmeta database table
sr_RS: iFrame у wp_postmeta табели базе података

en: low-risk
sr_RS: низак ризик

en: medium-risk
sr_RS: средњи ризик

en: mu plugin file
sr_RS: mu plugin датотека

en: no response
sr_RS: без одговора

en: plugin file
sr_RS: plugin датотека

en: recommended
sr_RS: препоручено

en: theme file
sr_RS: датотека теме

en: unlimited
sr_RS: неограничено

en: uploads file, possibly generated by plugin or theme
sr_RS: отпрема датотеку, могуће генерисану додатком или темом
